Onafhankelijke UB Een heel jaar OFA Sinds november 2002 heeft de Onafhankelijke Fanclub Ajax een nieuw bestuur. Dat werd in maart bekrachtigd door de leden. Sindsdien heeft de OFA gekozen voor een nieuwe koers, waarin we Ajax op een positieve wijze kritisch volgen. Daardoor is het veel eenvoudiger geworden om met andere partijen te praten. Dat heeft respect opgeleverd van zowel Ajax, als van andere clubs en overheden. We kunnen nu gaan oogsten wat eerder gezaaid is. Geen verplichte buscombi's meer naar AZ en FC Twente bijvoorbeeld. Dat is heel belangrijk, ook schuiven we aan in andere overleggen, bijvoorbeeld met Vak 410 of het publieksforum. Dat vertrouwen is niet alleen belangrijk voor ons als bestuur, maar vooral voor de OFA als behartiger van supportersbelangen. We hebben begin van dit seizoen een nieu we website gepresenteerd, waarmee we heel veel wilden communiceren. Door pro blemen met de personele bezetting en voor al door technische fouten bij onze internet- provider heeft www.ofa.nl veel minder goed kunnen functioneren. Aan oplossingen wordt hard gewerkt. In 2004 bestaat de OFA 5 jaar. We willen dit lustrum dan ook groots gaan vieren met de supporters. Volgend jaar komen we daar uit gebreid op terug. Je kunt het trouwens mee vieren door lid te worden We vinden nog steeds dat de belangen van de fanatieke supporters heel goed verdedigd moeten wor den. De Onafhankelijke Fanclub Ajax doet dat voor je. Steun ons, zodat wij jou optimaal kunnen ondersteunen... OFA Jaarvergadering Op 22 december vindt de Algemene Leden Vergadering van de Onafhankelijke Fanclub Ajax plaats. Dan wordt het seizoen 2002- 2003 officieel (financieel) afgesloten en kun nen we bestuurlijk door met het huidige sei zoen. De kascommissie moet de boekhou ding controleren. Als de leden deze vervol gens goedkeuren, kan de OFA het lidmaat- schapgeld van dit seizoen gaan incasseren. Dan krijgt iedereen eindelijk zijn langver wachte nieuwe pasje. We krijgen daar nog altijd veel vragen over. Daarom laten we in de ledenvergadering alvast het nieuwe ont werp van de pasjes zien. Alle leden zijn van harte uitgenodigd om op 22 december naar het Supportershome te komen voor de Algemene Leden Vergadering van de Onafhankelijke Fanclub Ajax. De vergadering begint om precies 20.00 uur, maar het Flome is natuurlijk al veel eerder geopend. Het is Kerstvakantie, dus we rekenen op een hoge opkomst... Ajax Supporters Delegatie Het overleg tussen de Ajax Supporters Delegatie (ASD) en AFC Ajax verloopt voor spoedig. Ajax heeft in het jaarverslag aange geven, dat ze blij is met de overleggen die met de supporters worden gevoerd. Er is inmiddels een aantal keer met elkaar gepraat en dat heeft geleid tot meer begrip voor eikaars standpunten. We krijgen de

Fanzine Dapp're Strijders (2003-2005) | 2003 | | pagina 12