Soms zit het mee en soms zit het tegen. Dat geldt uiteraard ook voor Dapp're Strijders. Dit keer zat het tegen. We zouden namelijk op 1 november 2003 uitkomen: de eerste officiële werkdag van technisch directeur Louis van Gaal. Het zou een mooie verkoop dag zijn, maar door technische problemen was dat helaas niet mogelijk. Uiteindelijk is het toch nog goed gekomen, al is het met een vertraging van drie weken. Sinds onze laatste uitgave van 31 augustus 2003 zijn er aardig wat dingen gebeurd, zowel positief als negatief. Zo was er de info bijeenkomst van de Ajax Supporters Delegatie, de Champions League overwin ningen thuis op Club Brugge en Celta de Vigo en natuurlijk staan we bovenaan in de competitie. Maar er waren natuurlijk ook de uitnederlaag tegen Celta en de ongeregeld heden rondom de wedstrijd Ajax - Club Brugge. Dat laatste heeft onterecht geresul teerd in het tijdelijk sluiten van het Supportershome op wedstrijddagen. Gelukkig is het Supportershome inmiddels weer open, al zijn er wel wat voorwaarden gesteld door o.a. burgemeester Nawijn van Ouder-Amstel. Laten we in ieder geval hopen dat er in de toekomst niet weer geprobeerd gaat worden het honk te sluiten op basis van vaagheden, onjuiste informatie en persoonlijke gronden. We zijn in ieder geval blij dat het 'tweede huis' voor velen weer geopend is. Reden genoeg om daar weer een biertje of een frisje te nuttigen. Over de inhoud en de lay-out zijn we tevre den en we hopen dat dit voor jullie ook geldt. Graag vernemen we van jullie wat jullie van Dapp're Strijders nummer 6 vinden. Stuur een mailtje via onze website of stuur je meningen, tips en kritiek naar ons postadres (zie Colofon). We hebben dit keer wederom geprobeerd om er wat meer sfeer en humor in te zetten, naast de gebruikelijke - en terechte - kritiek. Ook was het de bedoeling een plekje in te richten voor wat poëzie, in de trant van het gedicht van Louis van Gaal tijdens zijn befaamde persconferentie. Helaas was dat te hoog gegrepen voor ons. Maar we blijven proberen. Tot slot nog even een oproep. We zijn altijd op zoek naar grappige anekdotes, mooie foto's, goede achtergrondverhalen en inte ressante hersenspinsels. Schroom niet en stuur ze ons toe. Zo kan jij ook bijdragen aan het fanzine en de internetsite. Dapp're Strijders is en blijft van alle Ajacieden met het hart op de juiste plaats. Alvast bedankt. De volgende Dapp're Strijders komt hoogst waarschijnlijk op 14 december aanstaande uit (AFC Ajax - fc utrecht). Hou onze inter netsite in de gaten. Veel leesplezier en tot snel in het Supportershome! AJAX FANZINE DAPP'RE STRIJDERS 23 NOVEMBER 2003 5.

Fanzine Dapp're Strijders (2003-2005) | 2003 | | pagina 5