Oproep sfeerteam Na bijna 7 jaar heeft het oude sfeerteam enige tijd geleden besloten om te stop pen. Via deze weg willen wij deze men sen van harte bedanken voor hun jaren lange inzet! Een aantal fanatieke suppor ters van onder andere de F-Side en VAK410 zijn echter van mening dat Ajax een sfeerteam nodig heeft om de sfeer in (vooral de andere delen van) het stadion te blijven bevorderen, met name bij top wedstrijden. AFC Ajax - kakkerlakken Over precies een week staat voor ons als Ajax-supporters één van de meest belangrijke, prestigieuze en beladen wedstrijden van het seizoen op het pro gramma. Daarom is het zaak om te laten zien dat we niet alleen de beste club zijn, maar ook de beste supporters hebben! Laten we zorgen dat onze elf weer ouderwets met een 1-0 voorsprong het veld op gaan. Het sfeerteam heeft voor de wedstrijd Ajax - feyenoord van zondag 30 november dan ook een hoop in petto om ons aller Ajax bij opkomst gigantisch kippenvel te geven en ons van een posi tieve kant te laten zien. Echter hebben wij hierbij de hulp en medewerking van alle supporters nodig! Wij weten dat Ajax dit ook ondersteund en gaan er van uit dat ze dan ook de komende week nog hard met ons mee zal werken om het gewenste resultaat te bereiken. Wij roepen iedereen op die Ajax waardi ge spandoeken heeft deze op de wed strijddag op te hangen. Dus niet vijf keer "De groeten van Elst'99", "De Betuwe" of "Lutjebroek groet Ajax". Het liefst pro Ajax of Amsterdam doeken van een redelijk formaat die in de Arena leesbaar zijn. Overigens bestaat ook de mogelijk heid om de doeken aanstaande woens dag bij de wedstrijd Ajax - AC Milan aan ons af te geven in het honk, op Vak410 en bij het steunpunt gelegen achter Vak125 bij de F-Side. Wij zullen ze dan van tevoren op een goede plaats ophan gen en na de wedstrijd weer weghalen. Je kan ze dan bij de eerstvolgende thuis wedstrijd (Ajax - fc utrecht) in het honk weer op komen halen. Verder zijn we nog op zoek naar een aantal personen die met digitale came ra's goede foto's kunnen maken vanuit alle hoeken van het stadion en vooral personen die op de dag zelf willen hel pen met het uitdelen van pamfletten en sfeerattributen. Het kostje hooguit twee uur en zonder jullie hulp zijn we nergens! Meldt je daarom zo snel mogelijk aan via: sfeerteamaiax@hotmail.com Mail je naam, telefoonnummer, het vak waarin je zit en waarbij je ons wilt steu nen, dan nemen wij direct contact met je op. Ook voor suggesties en op,- en aan merkingen kan je hier terecht. Hou voor meer info de komende week de Ajax supportersites goed in de gaten! Tot slot nog even dit. Er is in het verle den veel gemopperd over de sfeer in de Arena. Gelukkig wordt het al iets beter, alleen zijn we er nog lang niet en onthoudt: EEN BETERE SFEER BEGINT BIJ JEZELF! Het Sfeerteam

Fanzine Dapp're Strijders (2003-2005) | 2003 | | pagina 14