Onafhankelijke Fanclub Ajax vervelend, want een pagina, die helemaal wit blijft is geen leuk gezicht. Een foutmelding op zijn tijd kan gebeuren, maar in oktober en november hebben we er iets teveel gehad. We zijn druk op zoek naar oplossingen... Vrijwilligers Ook in de personele bezetting zijn er wat gaatjes gevallen. De Onafhankelijke Fanclub Ajax is een supportersclub die gerund wordt door vrijwilligers. Dan wil het wel eens voor komen, dat er mensen tijdelijk wat minder tijd hebben. Ook hier doen we er alles aan om voor oplossingen te zorgen. Wil je mee helpen, meld je dan snel aan, want we kun nen je goed gebruiken! De OFA zoekt op dit moment naar mensen die zich met de com municatie bezig willen houden. Ben jij zo iemand en kun je goed schrijven, surf dan op www.ofa.nl naar het contactformulier om je aan te melden... Club Brugge Op 9 december is de dag van de waarheid. De allerlaatste wedstrijd in de eerste ronde van de Champions League. Club Brugge is de tegenstander en Ajax zal er alles aan doen om dan een positief resultaat op de grasmat neer te leggen. 1418 Ajacieden mogen daar van de Belgen bij zijn. Dat is niet veel, maar het moet genoeg zijn om Ajax te steunen. Let op! De politie waarschuwt dat supporters niet welkom zijn in de stad. Je mag rechtstreeks naar het stadion rijden en daar je kaart omwisselen. De autoriteiten hebben ondanks de dreiging van ongeregeld heden niet gekozen voor een buscombi. Wil je gezellig en goedkoop naar Brugge reizen, dan kun je je aanmelden voor de bus van de Onafhankelijke Fanclub Ajax. Surf weer naar www.ofa.nl en vul op het contactformulier je gegevens in. Of bel tussen 17.00 en 23.00 uur met Jelle via 06 - 51 52 56 90... Jaarvergadering We krijgen veel vragen over de pasjes. Deze volgen na de Algemene Leden Vergadering van de Onafhankelijke Fanclub Ajax, die gepland is op maandag 22 december in het Supportershome. Details volgen in de vol gende Dapp're Strijders en op www.ofa.nl. Schrijf in ieder geval de datum 22 december alvast op, want dan word je in het Supportershome verwacht voor de ledenver gadering... Contact Fleb je vragen of opmerkingen over de Onafhankelijke Fanclub Ajax, of wil je lid worden? Meld je dan bij ons persoonlijk voor en na thuiswedstrijden in het Supportershome of surf naar www.ofa.nl en vul het contactformulier in. Bellen kan ook, met Jelle tussen 17.00 en 23.00 uur, via 06 - 51 52 56 90. Lid worden kan ook via het inschrijfformulier in deze Dapp're Strijders... AJAX FANZINE DAPP'RE STRIJDERS 23 NOVEMBER 2003 1 3.

Fanzine Dapp're Strijders (2003-2005) | 2003 | | pagina 13