Onafhankelijke Dapp're Strijders Er is veel gesproken over het Supportershome en de problemen rond de wedstrijd Ajax - Club Brugge. Er is nog veel meer gebeurd! In deze Dapp're Strijders wordt daar uitgebreid bij stilgestaan. Daar doet de Onafhankelijke Fanclub Ajax verder geen schepje bovenop. Dat heeft geen enkele toegevoegde waarde. Er is veel meer gebeurd en aan de hand, waar de OFA het hier over wil hebben... Toneelstukje Voetbal wordt bijna compleet voorgekookt op stadhuizen, rechtbanken en politiebureaus. Er wordt nog net niet tegen de bal aange schopt door burgemeesters, rechters en poli tiecommissarissen, maar het scheelt niet veel. Zij bepalen wel, dat bijvoorbeeld Ajax- supporters niet met eigen vervoer naar een voetbalwedstrijd mogen reizen, maar alleen nog met verplichte bus of trein combi's. Wat velen niet beseffen, is dat de Onafhankelijke Fanclub Ajax vaak helemaal geen partij is op dat soort momenten. Alles is-dan al besloten en een 'vooroverleg' is alleen nog maar een toneelstukje van de betreffende thuisclub. De OFA kan niks anders doen dan proteste ren en zorgen dat het aantal kaarten correct is tegen de juiste prijs. Zo kwam de OFA erachter dat FC Utrecht ons met de prijs van de kaartjes willens en wetens heeft bedr ogen. Inmiddels is er aan Ajax terugbetaald en is dit verrekend met de bussen voor de wedstrijd naar Groningen... Parkeercombi Vorig seizoen is het de Onafhankelijke Fanclub Ajax gelukt om toch met een aantal clubs afspraken te maken. Vaak houden ze zich daar dan niet aan (Nee, NAC Breda), maar soms ook wel (AZ). Met FC Twente was afgesproken, dat op 25 mei voor het laatst met de verplichte buscombi naar Enschede gereisd zou worden. Dit seizoen is inderdaad een parkeercombi ingevoerd! Ajacieden mogen 16 en 21 december zelfs twee keer op eigen gelegenheid naar Enschede reizen. Op dinsdag 16 december speelt Jong Ajax om 19.30 uur tegen FC Twente in de Amstel Cup. Vijf dagen later speelt het eerste elftal al om 12.30 uur tegen de club uit Enschede. Beide wedstrijden zijn 800 Ajax-supporters toegestaan. Het par keerterrein is niet al te groot, dus we raden iedereen aan om zoveel mogelijk Ajacieden in je autootje te stouwen. Heb je geen eigen vervoer en je wilt Ajax toch aanmoedigen, dan verzorgt de OFA een bus naar Enschede. Voor beide wedstrijden kun je je tussen 17.00 en 23.00 uur opgeven bij Jelle (06 - 51 52 56 90) of naar www.ofa.nl surfen om daar het contactformulier in te vullen... Website De website van de Onafhankelijke Fanclub Ajax www.ofa.nl heeft de afgelopen tijd wat problemen gehad. Daardoor is er weinig nieuws te zien geweest op de site. Technisch zijn er nogal wat onderbrekingen geweest bij de provider. Dat is buitengewoon

Fanzine Dapp're Strijders (2003-2005) | 2003 | | pagina 12