Onafhankelijke Fanclub Ajax Voor maar 11,- per jaar, ben je lid van de Onafhankelijke Fanclub Ajax Aanmeldingsformulier lidmaatschap OFA (aanmelden kan ook via www.ofa.nl Voornaam Achternaam Adres Postcode Plaats Telefoon/mobiel Geslachtman vrouw Geboortedatum Bank Giro nummer E-mail In het bezit van seizoenskaart? ja nee Zo ja, welk vak vak Hierbij verleent aanvrager tot wederopzeg ging machtiging aan de OFA om van zijn/haar hierboven vermelde rekeningnum mer (geen spaarrekening) de jaarlijks te betalen contributie van 11,- af te schrijven De OFA staat ingeschreven te Amsterdam onder K.V.K. nummer 33307018. Gegevens worden strikt vertrouwelijk behandeld. Aanmeldingsformulier sturen naar: Onafhankelijke Fanclub Ajax, Postbus 14656, 1001 LD Amsterdam Om aan te geven, dat wij dat gevoel zo belangrijk vinden, hebben wij de echte, klas sieke Ajax in ons nieuwe OFA-logo opgeno men. We hopen dat Ajax ook weer als klas sieke club naar buiten wil treden, met het oude logo hoog in het vaandel! Om dat te bewerkstelligen, vinden we dat de rol van de supporter erkend moet worden. Dat de stem van de supporter gehoord moet worden. Dat kan als er een (onafhankelijke) plek komt voor supporters in de ledenraad en als de supporters mee mogen beslissen over de merchandising van Ajax. Dus dat er bijvoor beeld voetbalshirts komen, waar door sup porters over mee is gedacht. Met het clubgevoel moet ook de sociale con trole onderling weer terugkomen. Let op elkaar en help elkaar. Half juli hebben we het nieuwe logo met de klassieke Ajax afbeelding en onze nieuwe website geïntroduceerd. Op www.ofa.nl hou den we je continu op de hoogte van wat er rond Ajax en de supporters gebeurt. We ver strekken nu ook informatie over bijvoorbeeld de kaartverkoop, seizoenskaarten, trainin gen. En als extra service kun je foto's bekij ken en messcherpe wedstrijdverslagen lezen. Ook dit seizoen verwacht de OFA weer veel heisa. Er zijn het afgelopen seizoen maar een paar kleine incidentjes geweest. Hoewel onze supporters zich keurig hebben gedra gen, zien de overheid en clubs Ajacieden nog altijd als agressors. Gelukkig zien steeds meer clubs en gemeenten in dat niet de Ajax-supporters de overlast veroorzaken maar de eigen aanhang. Desondanks zijn het steeds onze supporters die benadeeld worden. Dat moet een keertje ophouden! Vecht samen met de andere supporters en de OFA voor je eigen supportersbelangen.

Fanzine Dapp're Strijders (2003-2005) | 2003 | | pagina 14