VAN DE REDACTIE Met betrekking tot het seizoen 2002-2003 het volgende. Onze gevoelens hieromtrent zijn nogal gemengd. De goede prestaties in de Champions League, de opening van het supportershonk, de doorbraak van jonge talenten en de verbeterde sfeer onder de supporters. Allemaal zaken waar we trots op kunnen zijn. Helaas probeert men al het gehele seizoen ons voetbalplezier te ontne men en ons hoe dan ook te dwarsbomen in alles wat we graag willen doen. Geen ofte weinig Aja- cieden bij uitwedstrijden, onzinnige combi's, riooljournalisten die ons zwart willen maken, dure prijzen voor toegangskaartjes, scheidsrech terlijke dwalingen, de arrogante en hypocriete houding van onder meer de knvb, clubbestuur ders, burgemeesters en de politiek. En dan heb ben we het nog niet eens over de kinderlijke anti- Ajax houding van diverse clubs en hun supporters. We zijn natuurlijk wel wat gewend, maar het afgelopen seizoen was het wel erg extreem. Maar goed, wij zijn Ajacieden en we zul len nooit toegeven aan de druk van buitenaf. Tenslotte willen we nog even stilstaan bij een droevige gebeurtenis. Onlangs vernamen we dat Rob van der Zande na een kort ziektebed overle den is. Bij deze willen we Rob bedanken voor al zijn werkzaamheden bij DeAjax Ster en zijn altijd aanwezige doch serieuze glimlach. Rob, je bent een goed mens en een echte Ajacied. Respect en bedankt! En voor alle familieleden, vrienden en kennissen: sterkte Het heeft 'even' geduurd, maar eindelijk is het dan zover: Dapp're Strijders nummer 4 ligt voor je neus. Excuses dat wij niet eerder verschenen zijn. Het ongunstige speelschema, perikelen rond om combi's en onderbezetting van het fanzine zijn hier debet aan.Wij zijn aan het werven gesla gen om een betere bezetting te krijgen bij het fanzine. Als jij je geroepen voelt of je mening kwijt wilt, mail ons dan. Het is tenslotte ook jouw fan zine. We zullen de zomerstop gebruiken om het fanzine om te gooien. In de praktijk betekent dit een nieuwe website en een vernieuwd fanzine. We zullen een vast aantal fanzines uitbrengen, afhankelijk van het speelschema zullen dit er ongeveer 6 zijn. In de voorbereiding naar het vol gende seizoen zal je hier meer over horen. 4

Fanzine Dapp're Strijders (2003-2005) | 2003 | | pagina 4