BEDANKT Aan het begin van het seizoen 2002- 2003 wist iedereen het: Ajax zou weer kampioen worden met op ruime ach terstand de rest van de "grote" clubs. Ondanks dat superspits Machlas naar het buitenland ging zou het toch een makkie worden met Zlatan en Mido als spitsenduo. Van der Vaart bestookt het vijandelijk doel vanaf het middenveld en Chivu houdt samen met Bergdolmo alle doorgebroken spelers tegen. Als sluitpost hebben we dan nog Stekelen burg, met als goede reserves Oidulica en Lobont. Maar een paar wedstrijden later is het alweer helemaal anders. Iedere keeper die ook maar één minuut in het doel staat is de volgende dag geblesseerd. Zelfs onze gouwe ouwe Fredje Grim wordt gevraagd om op de bank plaats te nemen. Van der Vaart raakt ook geblesseerd en alsof dit nog niet genoeg is denkt Mido dat hij groter is dan de club. Maar ondanks alle tegen slagen, presteert de club toch buitengewoon goed. De kwartfinale van de Champions League wordt gehaald, en ook de halve finale van de prestigieuze Amstelcup wordt zonder veel tegenslagen gehaald. En dan komt "onze" geweldige knvb in actie, want het gaat natuurlijk te goed met Ajax. De mannen die geregeld in het Zeister bos gesigna leerd worden (vooral 's avonds) hopen ook dit jaar weer een gratis tv en dvd speler te krijgen, en die krijgen ze niet van sponsor Abn Amro. Dus besluiten ze in hun onwezelijke wijsheid.dat Ajax maar eens flink aangepakt moet worden, in de laatste paar weken van het seizoen. Maar goed, dat verhaal kennen we nu wel, helaas. Onterecht en in de blessuretijd uitgeschakeld worden in de Champions League en door gebrek aan geluk uitgeschakeld worden door een nietszeggend clubje uit de maasstad. En dat alles omdat je helemaal kapot bent van het con stant moeten presteren, vanaf de winterstop was drie wedstrijden per week heel gewoon.Was het geen competitie dan was het wel Champions League, was het geen Champions League dan was het wel Amstelcup, was het geen Amstelcup dan was het een interland. Zoals jullie gespeeld hebben afgelopen seizoen, daar kan de rest van de Nederlandse topclubs een voorbeeld aan nemen. Maar zoals er onlangs door diverse sup porters gezongen is:"Helemaal nietsEn hele maal niets kan ervoor zorgen dat WIJ minder trots op jullie zijn, maar dat is niet zo. Momen teel weten we nog niet of we eerste, tweede of derde worden, maar in ieder geval bedankt voor jullie inzet en vechtlust. Milieutechni 30

Fanzine Dapp're Strijders (2003-2005) | 2003 | | pagina 30