Wat zit je heerlijk dicht op het veld, weer net als vroeger. De Arsenal-supporters zitten gewoon op nog geen vijf meter van de Ajacieden. Niks geen hek of plexiglas ertussen, alleen een paar suppoosten. Zo hoort voetbal beleefd te wor den! Wat een sfeertje. Het is geen orkaan van geluid, maar je proeft het voetbal. Laat de wed strijd eigenlijk maar beginnen ook, we zijn er klaar voor... Ajax speelt in zijn sterkste opstelling. Alleen O'Brien is nog steeds geblesseerd, hij wordt ver vangen door Van Damme. Ook Rafael van der Vaart is er nog steeds niet bij, maar die wordt alweer een tijdje goed "waargenomen" door Pie- naar. Dennis Bergkamp krijgt Tomas Galasek als bewaker. Arsenal speelt ook in zijn sterkste opstelling, dus MET Henry, Wiltord, Vieira, Pires en dus ex-Ajacied Bergkamp. Ajax is al erg snel wakker geschud, want na vier minuten staan we al achter: 0-1. Zlatan lijdt bal verlies en Bergkamp stuurt Wiltord weg uit de rug van Van Damme. Die passeert Lobont (te?) simpel in de korte hoek. Dat is wel heel erg snel, het zal toch niet gebeuren? Na een kwartiertje is Arsenal echter alweer uitgeraasd en juist dan slaat Ajax toe. Galasek heeft Bergkamp even gelaten voor wat hij is en stuurt een pass door het midden ter hoogte van de middenstip. Die komt in de rand zestien meter aan bij Nigel de Jong die in één voetbeweging aanneemt en zijn tegenstander uitspeelt. Hij draait vervolgens de bal in de verre hoek.Seaman is kansloos: l-l! En zo zet je de zaken meteen weer recht. Het is heel erg stil op Highbury, terecht!

Fanzine Dapp're Strijders (2003-2005) | 2003 | | pagina 28