Highbury ligt inderdaad echt midden in een woonwijk, zoals het hoort. Het stadion ligt let terlijk tussen de woonhuizen in. Als je het niet wist zou je er bijna voorbij lopen! Maar daar is het dan net ff te groot voor natuurlijk. Bij het stadion is het al aardig druk met Ajacieden. Heel veel bekende gezichten en iedereen ouwehoert ff met elkaar. Daarna gaat ieder een beetje zijn eigen weg. Degene die de kroeg in willen, duiken de kroeg in en anderen gaan Londen bezichtigen. Daar het mijn I e keer hier was, koos ik voor het laatste. Ik zal jullie de toeristische trekpleisters besparen, kun je beter zelf ervaren. Londen is wel belachelijk duur, maar daar was al voor gewaarschuwd en een gewaarschuwd mens... De dag is zo voorbij. Londen is een bruisende, levendige stad, een echte stad. Als het een beetje begint te schemeren, trekken de groepen sup porters weer een beetje naar elkaar toe. Een aantal gasten is het sportcafé uitgezet in de buurt van Piccadilly Circus, om niks eigenlijk. Maar erin komen, dat zit er niet meer in. Dan maar vast richting stadion. Bij het stadion is het een aardige chaos. De meeste mensen zijn in de veronderstelling dat je naar binnen moet op de plek waar de kaartjes zijn omgewisseld, maar dat is dus niet waar. Beet je mis-communicatie, maar de politie heeft daar lak aan. ledereen wordt teruggedrongen, alles wordt in het werk gesteld om maar niet tot een confrontatie met the Gunners te komen. De ingang van het uitvak blijkt aan de andere kant van het stadion te zijn, dus dan daar maar een tijd in de rij staan. Maar na een tijd ben je dan eindelijk binnen in een echte Engelse voetbal tempel: Highbury. 27

Fanzine Dapp're Strijders (2003-2005) | 2003 | | pagina 27