VERVOLG KOM OP BEZOEK Bij BURGERPAPA! onvoldoende tijd zou hebben gehad om de benodigde aanpassingen te kunnen realiseren. Dat op zich is al je reinste bullshit, daar men al jaren te weinig kaarten beschikbaar stelt. De SOVS en de knvb hebben hier ook al constant op gewezen, dus die vlieger gaat niet op. Maar wat lees je vervolgens op de SOVS-site? Vitesse en de burgemeester hebben gewoon een sme rig spelletje gespeeld! Via de vergunningverle ning van de gemeente heeft men de 900 kaar- tengrens willen afdwingen! Hoe bedoel je er wordt onder één hoedje gespeeld? Burgertroela: Guusje ter Horst (Nijmegen) Als laatste hoofdstuk voegen we nog net Guusje ter Horst toe. Want ook hier is ons weer een combi opgelegd. Vorig jaar was beloofd dat wanneer de suppor ters zich zouden gedragen, dat er dan geen combi zou worden opgelegd. In het voorover leg van deze wedstrijd was ook nog eens afge sproken dat de wedstrijd AZ -Ajax mede bepa lend zou zijn voor een al dan niet op te leggen combi. Bij AZ - Ajax is er dus helemaal niks gebeurd. Toch is er besloten tot een combi. Er zou een grote anti-Ajax-aanhang in Nijmegen zijn. Er zouden veel truien zijn gezien met een anti-Ajax opdruk. Is dat een geldige reden dan??? Wederom maakt men zich zo belachelijk. Dus als je eigen supporters zich dreigen te gaan misdragen, dan pak je de tegenstander maar aan? Waar gaat het nog over??? Daarnaast is het op zijn minst gezegd vermoei end te noemen als de Ajacieden een ludieke en vreedzame actie willen gaan houden en als dit ook nog eens tegen gehouden wordt.Wederom laten we blijken dat we op een juiste manier willen demonstreren (ons recht in Nederland) en dan wordt ons dat weer ontnomen. Op deze manier kunnen we geen kant meer op, dat is blijkbaar hun doel. Ook goed, maar onthoudt één ding: het houdt een keer op. En geef ons dan niet de schuld, aangezien jullie (burgemees ters, lokale overheid, politie e.d.) het zelf ver neukt hebben. Conclusie: De Ajax-supporters hebben zich dit seizoen net jes gedragen bij uitwedstrijden. Toch gaat men maar door met combi's opleggen. Wat moet je als supporter nog meer doen om NORMAAL naar een wedstrijd te kunnen gaan? Er een soort EO Jongerendag van maken? Als men de huidige werkwijze in de maatschappij zou toepassen, dan zou het een chaos worden! Wanneer mensen criminele activiteiten dreigen te gaan uitvoeren, dan sluit je de gewone burgers op? Leg DAT maar eens uit! De supporter is de laatste jaren al erg veel ple zier in het voetbal ontnomen. Steeds meer wordt er afgepakt. Wanneer men ons ook al din gen gaat ontzeggen en opleggen als we ons WEL goed gedragen, waar houdt het dan op? Dan zou het ons niet verbazen als het uitvak dan leeg blijft. Heeft men dan zijn zin? Zeer waarschijnlijk, want volgens mij heeft men liever helemaal geen meereizende supporters bij een wedstrijd... Maar goed, dan gaan we gewoon lekker los met diegene die sowieso al los gaan. Succes. 12

Fanzine Dapp're Strijders (2003-2005) | 2003 | | pagina 12