VERVOLG KOM OP BEZOEK BIJ BURGERPAPA! I emotie, sarren van de tegenpartij. Waar het om gaat is waar je de grens legt. Een paar gasten scan deren iets dat kwetsend overkomt en je stuurt de hele supportersschare weer terug? De (vele) goe den moeten dus blijkbaar onder de (weinige) kwa- I den lijden? Hoe zou je dat doen bij bijvoorbeeld een bekerfinale? 15.000 man terugsturen? Hoe had je dat dan willen organiseren? Heb je daar een rampenplan voor klaarliggen Jobje? Denk eens na man, in plaats van je eigen mening door te druk ken, omdat dat in de verkiezingstijd nu eenmaal zo fijn naar de burger overkomt. Als we iets verder terug gaan zien we nog meer leuke maatregelen. Cohen heeft er persoonlijk voor gezorgd dat iedereen die tijdens Ajax 2 - fc utrecht (29-03-2002) is opgepakt een stadion verbod heeft gekregen. Niet Ajax, niet de knvb, nee, onze eigen burgervader. En dan noemen we ook maar even de viering van het kampioensschap van vorig jaar (05-05-2002) op het Leidseplein.Wat een mooi feest had moe ten worden is door de Amsterdamse politie en opperhoofd Cohen compleet verneukt. En een onderzoek instellen naar het wangedrag van politie? Niet dus. Dat doen ze wel als er een vre desdemonstratie is dat uit de hand loopt. Burgerblabla: Johan Stekelenburg (Tilburg) Op het eerste gezicht komt Johan Stekelenburg over als een aardige gozer. Iemand die van voetbal houdt en waar je zo een biertje mee zou kunnen drin ken. Maar schijn bedriegt. Steke lenburg is in ieder geval geen man van zijn woord,zoveel is wel duidelijk... Hij was één van de grote voorstanders van de afschaffing van de combiregeling. Volgens hem kunnen supporters van de bezoekende ploeg gemakkelijk met de auto komen. Ze moeten dan alleen wel de auto aan de rand van de stad achterlaten, en dan onder politiebegeleiding naar het stadion worden gebracht. Eh, beste Johan, dit is geen vrij vervoer. Dit is nog steeds een combi, alleen dan in een mooi papiertje verpakt. Maar blijkbaar denk je wel mee, dus dat is fijn. Bij 10

Fanzine Dapp're Strijders (2003-2005) | 2003 | | pagina 10