Jong Aiax Wit-Rood-Wit hart. andaag wil ik eens even de aandacht vestigingen op Jong Ajax. Wat heeft het nu eigenlijk al gebracht/opgeleverd? Welnu als we gaan kijken naar de resultaten van dit jaar vergeleken met de resultaten van vorig jaar, dan is er een behoorlijke vooruitgang geboekt. Alleen wat is nu de bedoeling met dit elftal? Gaan we ervoor zorgen dat we fysiek sterker worden? Gaan we geblesseerde spelers terug laten komen? Moet ook dit elftal kampioen worden? Of is het een elftal wat net niet goed genoeg is? Wie het weet mag het zeggen. Als we kijken naar de spelers die erin spelen, dan zit er nog steeds veel verschil in. Dit komt mede doordat spelers naar het eerste worden doorgeschoven of omdat er een speler uit het eerste of de A1 zijn speelminuten mag maken in de Jupiler League. De resultaten zijn in ieder geval beter dan vorig jaar. Al is het natuurlijk nog steeds niet gied dat je tot 2 maal toe in blessuretijd een voorsprong weggeeft waardoor er slechts een gelijkspel op het formulier komt te staan. (En dan wel na tot 2x een 3-0 voorsprong te hebben gehad) De meeste wedstrijden zijn op de Toekomst, maar er was er ook al 1 dit seizoen in de Arena. Tegen fc Bossebollen werd er 0-0 gelijk gespeeld, terwijl ook hier duidelijk een overwinning in zat. Dat het publiek ook niet warm loopt blijkt wel uit de toeschouwers aantallen. Vaak zitten er niet meer dan 500 supportes op de tribune, en dan zijn dit ook nogal eens fans van de tegenstander die niet in de regen in een uitvak willen staan, (waarom nat worden als het niet hoeft) Heeft dit te maken met het feit dat een kaartje 5 eurie kost (ssc zouden gewoon gratis naar binnen moeten!) is het spel niet om aan te zien of wordt er te weinig aandacht aan besteed Door Ajax en de overige media? Vooral aan dat laatste kan Ajax nogwel wat doen, net als de seizoenskaarthouders gratis toegang geven overigens. Wij deze het verzoek aan de directie om dit eens een keer te bespreken, misschien dat het dan op een avond wel net zo druk wordt als bij de A1 tegen AS Roma. Hier werd aandacht aan gegeven en er waren 4000 supporters! Top! Gratis entree en volop aandacht. Ik zeg DOEN! Wit-rood-wit hart. AJAX Al vs AS ROMA Al 24-02-2015 De Meersche Helden 2014 - 2015 Pagina 4

Fanzine De Meersche Helden (vanaf 2008) | 2015 | | pagina 5