de Redactie Jet voor het verschijnen van uitgave 37 is het supportershome in de brand gestoken en totaal verwoest. Dat het home daar niet meer terug zou komen was al snel duidelijk, gelukkig was er ook al snel een andere oplossing. Op het voormalige trainingsveld staat nu tijdelijk een nieuw onderkomen, deze tent zal tot aan het eind van het huidige seizoen blijven staan. Buiten de reguliere bezoekers die voor elke wedstrijd hun happie en sappie gingen doen was er nog een kleine groep die gedupeerd was door de brand van het home. Wekelijks kwamen zij drie keer per week bij elkaar om een bakkie te doen en te praten over onze Aller Ajax en allerlei andere zaken. Ook allemaal vaste bezoekers van de Arena maar dan van de wat oudere categorie. Zeg maar de Statler en Waldorfs (de oude mannetjes van de Muppets) van Ajax. Er wordt positief gepraat en als Ajax weer eens een mindere wedstrijd heeft gespeeld worden ze ook zeker niet gespaard, altijd een genot om daags na een wedstrijd aan te schuiven en alleen maar luisteren. Deze groep is ook hun vaste ontmoetingsplaats kwijt en daar moest een oplossing voor gevonden worden. Al snel werden een paar koppen bij elkaar gestoken en eigenlijk was er maar één oplossing denkbaar: de FEBO Boulevard in de Arena. Niet ver van het oude home en, niet onbelangrijk, er is zit- gelegenheid en het is er warm. Sander de manager werd al snel aangesproken en hij voelde er wel wat voor. Daar waar de mannen in het home voor een appel en een ei hun koffie konden nuttigen, werden er ook bij FEBO boulevard afspraken gemaakt waar beide partijen mee konden/ kunnen leven. Elke maandag kan de groep daar dan terecht en dat blijven ze doen tot aan het eind van dit seizoen, ondanks dat ze nu ook terecht kunnen in het tijdelijke home waar ze nu op woensdag en vrijdag ochtend zijn. Via deze weg willen wij Sander en de medewerkers van de FEBO Boulevard ontzettend bedanken voor deze snelle oplossing. En wil je eens wat lekkers eten of wat drinken? Ga er dan gerust eens heen. Er is vriendelijke bediening en lekker eten. Net even wat anders dan de FEBO automatieken. De Meersche Helden 2014 - 2015

Fanzine De Meersche Helden (vanaf 2008) | 2015 | | pagina 3