Bmr zoekt IT ja wat zoekt de Boer trouwens, behalve een vrouw op de zondagavond? Ik heb geen flauw idee, maar het ergste is dat de Boer dit zelf ook niet lijkt te weten en zijn commentaar nog idioter is dan dat van al die simpele Yvon Jaspers boeren bij elkaar. Achterin stelt hij de laatste tijd die knul van glas op genaamd Boilesen en dat is me toch een drama op voetbalschoenen, met iedere wedstrijd meerdere 'Frank de Boertjes' en dan toch aanvoerder maken. Op het middenveld staat gelukkig de grootste kleine speler van dit huidige Ajax genaamd Thulani Serero die regelmatig tot opluchting van de supporters tijdig weet in te grijpen bij het zoveelste foutje achterin. Na het ingrijpen is Serero ook gelukkig nog het type speler dat direct de oplossing zoekt met de punt naar voren en niet constant zoals dat zooitje ongeregeld achter hem de bal alleen maar naar Cillessen durft te spelen, die hierdoor week in week uit kans maakt om tot man of the match gekozen te worden. Dit dus vanwege zijn prachtige reddingen voortkomend uit de zoveelste terugspeelbal. Maar dan weer terug naar de vraag wat de Boer nou eigenlijk echt zoekt, want wat er dit seizoen voorin gebeurt bij Ajax is gewoon ronduit betreurenswaardig en veelal ook niet om aan te zien. Natuurlijk weet ik ook dat het veelal jonge honden zijn in de leeftijdscategorie van 18 - 20jr (Milik, Kishna El Ghazi), maar als je bij Ajax in het eerste mag spelen, dan zorg je gewoon dat je er wekelijks staat en dat je dus geen moeite hebt met tegenstanders van het kaliber Ado, Heracles, Cambuur, Zwolle, etc. want het was vaak echt niet om aan te gluren. Dat die slappe trainer compleet de weg kwijt lijkt te zijn moet je als speler niet deren, want in het veld zijn jullie spelers de baas en verander je desnoods zonder zege van de trainer van positie. Alleen het resultaat is heilig en niet de seniele gedachtegang van dat Boertje. Hij sleutelt namelijk al ca. 5 seizoenen aan het elftal, maar op een paar fruitschalen na is het gewoon wekelijks armoetroef. Schüne mocht het zelfs op een gegeven proberen als diepste spits, raakte geen pepernoot en verloor ongeveer ieder duel, maar na afloop was Fankie zeer in zijn nopjes met zijn keuze voor Schone als spits. Ondertussen zat meneer Milik wortel te schieten op de bank. Dat PSV kampioen gaat worden is bijna niet meer tegen te houden en het is maar goed ook, want nog een keer kampioen met zo'n zwakke selectie zou toch echt teveel van het goede zijn. Deze kneuters verdienen het gewoon absoluut niet om straks in mei de schaal omhoog te houden en te worden toegezongen als helden en Ajacieden, maar vooral de Boer met op de achtergrond Dagobert Overmars verdienen het niet. Ze zijn het bij Ajax compleet kwijt en dus kan de Boer zoeken wat hij wil, maar je zal waarschijnlijk nog eerder de paaseieren van Co Adriaanse vinden dan de remedie om van dit zooitje een elftal te smeden. Die gasten willen maar een ding en dat is met Ajax op de CV z.s.m. richting andere competities. Ik vind het prima als de Boer dan ook maar gaat, want Ajax heeft nieuw elan nodig in de vorm van strijdvaardige spelers en een coach die aanvallend voetbal prefereert boven het eeuwige balletje terug. Het was mooi zo Frank, bedankt en de mazzel. Pagina 17 De Meersche Helden 2Ü14 - 2015

Fanzine De Meersche Helden (vanaf 2008) | 2015 | | pagina 18