eactie naar aanleiding van brand Supportershome Nogmaals willen we jullie enorm bedanken voor de hartverwarmende reacties en goedbedoelde ideeën als gevolg van de brand in ons Supportershome! Vanuit alle kanten, waaronder diverse oud-spelers, is hulp aangeboden in de vorm van shirts en andere artikelen om het nieuwe Supportershome weer een AJAX uitstraling te geven. Trots zijn we op het feit dat er binnen no-time weer een nieuw honk stond en op de eenheid onder alle Ajacieden in tijden van tegenslag! Ook hier zijn we sterker uitgekomen! Campagne Klassieke AJAX logo Zoals jullie ongetwijfeld hebben gemerkt zijn er weer acties geweest in de ArenA voor de terugkeer van het Klassieke AJAX logo. Het sfeerteam, waaronder een afvaardiging van VAK410, South Crew en de NUA, zorgde wederom voor prachtige doeken. Hulde! Meer informatie hierover vind je elders in dit fanzine. Supporters als beleidsbepalers Als supportersvereniging houden we ook de gang van zaken in het buitenland in de gaten. Ook daar worden initiatieven genomen door supporters om meer invloed te krijgen bij hun favoriete club. Zoals in buurland België bij Royal Antwerp FC, een typische slapende reus. De club die in 1880 is opgericht behaalde in het verleden vier landstitels en won drie bekers in tijden die inmiddels ver achter ons liggen. Achterin de jaren '90 raakte de Great Old in de problemen door ondeugdelijke stadionconstructies en steeds minder wordende prestaties. Waar je zou verwachten dat een traditieclub uiteindelijk wel terug zou komen, was dat in Antwerpen niet het geval. De een na de ander kwam binnen met plannen om de club weer terug te brengen naar de top, maar dat is ze geen van allen gelukt. Een onafgebroken verblijf van tien jaar in de Tweede Klasse is wat dat betreft het bewijs voor al die mislukkingen. Pagina 9 De Meersche Helden 2014 - 2015

Fanzine De Meersche Helden (vanaf 2008) | 2015 | | pagina 10