Zorgen Harteman airSfa* Lasse Schöne zal Ajax in de zomer verlaten (als dat al waar blijkt), maar op dit moment blijft hij de eerste keuze van Frank de Boer, als is hij natuurlijk geen echte buitenspeler, maar hierdoor moeten Kishna en El Ghazi maar samen uitvechten wie de beste is. Terwijl je hier zou verwachten dat je naar de toekomst moet kijken en de wissel Schüne-EI Ghazi zou in mijn ogen af en toe logischer zijn, Anwar is een echte rechtsbuiten maar hij komt nu steeds als stand-in van Ricardo in het veld en moet zich dan maar aanpassen aan de 'bevliegingen' van Schöne, die dan weer links, en dan weer rechts opduikt. Overigens niets ten nadele van de speler Schöne, want dat is een fantastische voetballer en hij heeft mooie en belangrijke dingen laten zien voor ons duppie. Pagina 6 De Meersche Helden 2Q14 - 2015 De laatst bekende aankoop is André Onana, de huidige keeper van Barca onder 19. Flet Kameroense keeperstalent, met een aflopende verbintenis is vanwege deze keuze wel aan de kant geschoven, en zal waarschijnlijk de rest van het seizoen geen officiële wedstrijden meer spelen. Een poging van Ajax om hem direct over te nemen in plaats van in de zomer, is door de Catalanen geblokkeerd. Er komt dus straks een keeper die totaal geen wedstrijdritme heeft. En ik altijd maar denken dat onze jeugdopleiding zo goed is, wereldwijd wordt hij bejubeld, maar schijnbaar is eigen jeugd toch niet goed genoeg om door te stomen. Ik stop er mee, ik zal het wel nooit gaan begrijpen

Fanzine De Meersche Helden (vanaf 2008) | 2015 | | pagina 7