Zorgen Harteman [0e winterstop is weer voorbij, 2015 is begonnen. We staan er goed voor, het verschil met PSV, de koploper, is op het moment van schrijven maar 4 punten. Maar het moet wel beter dan voor de winterstop als we de vijfde titel op rij binnen willen halen. Maar dat is niet waar ik me zorgen over maak, want meestal komt het na de winterstop wel goed. Waar ik me zorgen over maak, is het beleid binnen de club. Wat staat ons dit seizoen nog meer te wachten? Hoe bekwaam en geloofwaardig is de Technische Staf en Directie van onze club nog? Het begint zo langzamerhand op een soap te lijken Ik weet eigenlijk nietwaar ik mee beginnen moet falende aankopen, het niet aankopen van 'grote' namen, terwijl er geld genoeg is, of toch met de geloofwaardigheid. Ach, eigenlijk kan je over al deze onderwerpen wel een boek schrijven onderhand dus laat ik maar gewoon beginnen. We hebben toch aardig wat toppers zien vertrekken maar over het algemeen zijn we niet echt gelukkig geworden met de (gehaalde) vervanger(s). Binnengehaalde spelers zijn mislukt, of halen het niveau niet beoogde opvolgers mogen ineens voor niets vertrekken en ga zo maar door. Lerin Duarte werd gehaald als opvolger van Christian Eriksen, maar was gewoon niet goed genoeg en zal dus waarschijnlijk ongemerkt door de achterdeur vertrekken. Ons scorend vermogen moest opgekrikt worden, Kolbeinn Sigthorsson was toch niet de spits die Ajax nodig had, hij scoort te weinig goals. Zijn concurrent, Arek Milik word gehuurd van Bayer 04 Leverkusen. Arek maakte een paar lekkere goals en laat zien dat hij een goede spits is, maar is in mijn ogen ook geen 'killer', die er 30 per seizoen in schiet. Sigthorsson belandde op de bank en werd op de transferlijst gezet, er kwamen wat aanbiedingen en een vertrek in de winterstop leek dichtbij maar ineens kregen we via de media te horen dat hij bijgetekend had tot 2016, iets wat achteraf al mondeling was overeengekomen in augustus? Stefano Denswil, de beoogde opvolger van Toby Alderweireld, en tevens de latere stand-in van Niklas Moisander stond al klaar maar toch werd er nog even snel een speler bij FC Utrecht weggehaald omdat er schijnbaar toch wat onzekerheid over zijn kwaliteiten was. En nu is het zelfs zo ver dat Stefano Denswil transfervrij vertrekt naar België terwijl Moisander moest vertrekken, zijn contract zou niet meer verlengd worden en een verandering van club in de winterstop was toch het nieuws waar iedereen op zat te wachten, maar na een blamage tegen Vitesse in de beker kan Denswil er ineens niets meer van en mag Moisander niet weg van het Technische hart van onze club. Pagina 5 De Meersche Helden 2014 - 2015

Fanzine De Meersche Helden (vanaf 2008) | 2015 | | pagina 6