die Redactie et jaar 2015 is inmiddels alweer bijna een maand oud. Hopelijk wordt het een historisch jaar voor Ons Aller Ajax. Vijf op een rij; wat zou dat toch fantastisch zijn. Het is nog nooit gebeurt in de Nederlandse competitie, laat staan dat een trainer het ooit heeft bereikt. Maar voorlopig moet er nog wel wat gebeuren met het spel van Ajax 1want wat worden er de laatste tijd dramatische wedstrijden op de mat gelegd. Niet om aan te zien. Soms denk je: 'wat doe ik in vredesnaam in het stadion?' En dat geld voor zowel uit als thuiswedstrijden... Maar de liefde voor de club zit diep, heel diep, dus waar je ook gaat we volgen je overal. Nou weten we één ding zeker, de laatste jaren spelen we beter na de winterstop. Welke achterstand we ook hadden onder Frank de Boer; steeds zetten we de inhaalrace in. Dus daar houden we ons maar aan vast en gaan we er vanuit dat we in mei gewoon weer met de schaal staan. Over eventuele nieuwe aankopen kunnen we nog niks zeggen, alleen dat er met het schrijven van dit stuk een nieuwe keeper is aangetrokken. Een talent die van FC Barcelona is overgenomen. Of we daar nou op zitten te wachten weten we niet, maar de tijd zal het leren. Voor de rest verwachten we niks spectaculairs want Dagobert Overmars heeft al tijden de hand op de zeer gevulde wit-rood-witte knip. Op 6 januari is er in de Arena een vrachtwagen in de brand gevlogen, deze vervoerde kunstgras. Hij stond in de gracht bij de F-Side. Hoe dit heeft gebeuren is nog niet bekend, waarschijnlijk was er kortsluiting in de wagen. Wel is de graffiti op de muur van de F-Side behoorlijk beschadigd en op de tribune zijn wat stoeltjes verloren gegaan. De stoeltjes zijn inmiddels hersteld en de graffiti zal spoedig onder handen werden genomen. Vandaag de wedstrijd tegen 010. Wij gaan er - uiteraard - vanuit dat de drie punten gewoon in Amsterdam blijven. Dat moet ook wel, wil je niet te ver achter raken op die Lampies. Dus hopen we dat Frankie De Boys de nodige rust hebben gepakt en goed uit de winterstop zijn gekomen. Wij zijn er in ieder geval weer helemaal klaar voor! De Meersche Helden 2014 - 2015

Fanzine De Meersche Helden (vanaf 2008) | 2015 | | pagina 3