:4lO VAK410 Anno 2001 \w^/ lS)obby Haarms toernooi. In navolging van voorgaande jaren deed VAK410 ook aan de 5e editie van het Bobby Haarms zaalvoetbaltoernooi mee. Met in totaal zes teams werd er gestreden voor de felbegeerde beker. We begonnen goed aan het toernooi. Het eerste duel tegen team Hilversum werd met 4-0 winst afgesloten. In het tweede duel tegen Team Supportershome wonnen we met 6-1Daarna hebben we het lastig tegen het team van De Meersche helden. 2-1 verlies helaas. Vervolgens wisten we gelukkig wederom punten binnen te halen. Na een 2-0 achterstand tegen F-side kwamen we terug tot uiteindelijk 2-4 en met een gelijkspel tegen F-side Marokko hadden we genoeg punten om door te gaan naar de finale. In de finale namen we het opnieuw op tegen De Meersche helden. Het was een spannend duel met veel kansen over en weer. Tegen het einde kwamen we op voorsprong en wisten dat vast te houden tot het laatste fluitsignaal. Met een nipte 1-0 zege is toernooiwinst een feit. Voor de eerste keer in 5 jaar mogen wij de beker in ontvangst nemen! Vitesse bekeravondje. Donderdagavond, Vitesse thuis, een mooi bekeravondje ligt in het verschiet. We trappen af met een entrada bij de hoofdingang. De opkomst is zeer massaal. Zodra de drums arriveren barst het kabaal los en in een rode zee van fakkels en rook galmen de songs van onder de brug vandaan. Er ontstaat een geweldige chaos en de beelden gaan later die week wederom heel Europa door. De Meersche Helden 2014 - 2015

Fanzine De Meersche Helden (vanaf 2008) | 2015 | | pagina 30