Interview De Meersche Helden 2014 - 2015 Pagina 26 Vind je dat supporters kritisch mogen zijn? Een supporter mag wel kritisch zijn maar het moet wel terecht zijn. Je moet wel kijken naar wat het team wil en kan brengen op het veld. Het kan immers soms gewoon tegen zitten. Het is makkelijk om te zeggen: een speler verdient zoveel, dan moeten ze wel presteren maar dat werkt natuurlijk niet zo. Voor een mens kan het iedere dag anders zijn. Een speler probeert wel om altijd het maximale eruit te halen en om elke wedstrijd heel goed te spelen maar dat komt er niet altijd uit. Net als bij elke andere baan voel je je de een keer prettiger dan de andere keer en soms lukt er iets net meer. Sommige jongens zijn misschien ook wat gevoeliger voor supporters en voor gefluit. Ik weet nog uit mijn tijd dat als we bij de Arena trainden, sommige jongens niet wilden afwerken op de goal bij het supportershome omdat er dan het een en ander verbaal naar hun kop werd geslingerd. Maar als het goed is ,word je er wel sterker van. Je mag als supporter in elk geval wel zeggen wat je ervan vindt en fluiten als het niet lekker gaat. Het hoort erbij, het is een onderdeel van het vak. Je hebt vorig seizoen met Frank de Boer gewerkt, wat is hij voor een trainer? Frank is ook een trainer die heel veel van zijn spelers eist en het maximale uit zijn spelers wil halen, maar daarin stimuleert hij ze ook. Hij is een trainer die goed omgaat met zijn staf en die tactisch ook sterk is in de zin dat hij weet wat hij moet doen in bepaalde omstandigheden. Ik denk dat hij vrij compleet is als trainer.

Fanzine De Meersche Helden (vanaf 2008) | 2015 | | pagina 27