Besta Ajacjeden nua andaag de wedstrijd tegen onze eeuwige rivaal uit de havenstad. Hoewel voor hen de frustratie met de wedstrijd groter wordt "ze winnen nooit van de Joden", is het voor ons bijna standaard een garantie voor drie punten (zowel uit als thuis). Na een periode van relatieve rust pakt de NUA tijdens deze thuiswedstrijd uit met een grote sfeeractie. Zit of sta je op je Noord 2e ring, doe dan ook mee om gezamelijk de actie tot een groot succes te maken! Zowel visueel als vocaal mogen onze Godenzonen vandaag de steun van het gehele stadion negentig minuten lang verwachten (dus niet 10 minuten voor tijd naar huis a.u.b Social Media De afgelopen periode zijn wij druk bezig geweest om social media verder te gebruiken c.q. professionaliseren. Na elke thuiswedstrijd wordt er naast een fotoverslag een wedstrijdverslag geplaats op de website door onze schrijver Pruikie. Ook hebben jullie kennis kunnen maken met onze columniste, die eenmaal per maand door de ogen van een vrouw haar belevenissen en opvattingen rondom voetbal in het algemeen, dan wel Ajax in het bijzonder met jullie zal delen. Op Facebook en Twitter vind je na elke wedstrijd een filmpje met een compilatie van foto's van de wedstrijddag. Tot slot kijken wij elke maand naar de leukste foto die via social media (Twitter/FB/ Instagram gedeeld is met #northupalliance. De leukste foto wint een Ajaxboek. Volg je ons nog niet? Meld je dan snel aan, zodat je op de hoogte blijft van ontwikkelingen rondom de NUA. Verkoop Voorafgaand aan de thuiswedstrijden hebben wij dit seizoen helaas nog geen verkoop van merchandise kunnen houden. Wij zijn met Ajax in gesprek of en zo ja, wanneer wij weer op de omloop mogen verkopen. Via onze website www.northup.nl zijn de mutsen, stickers, sjaals, hoodies, shirts en artprint van Henk Veen te bestellen. Zoals bekend gaat de opbrengst van de verkoop 'in de pot' ten behoeve van sfeeracties. 2e helft van het seizoen Na de uitschakeling in de beker kan Ajax zich gaan richten op de competitie en de Europa League. Wellicht loten we een leuke tegenstander als we de Poolse vriendjes van de ooievaars weten te verslaan. Zou leuk zijn om Europees verder te komen en met een grote schare supporters een leuke stad te bezoeken en onze jongens daar te steunen. Met een beetje gunstige loting en de juiste instelling van de boys kunnen we wellicht best een eindje komen in het toernooi. De natte droom van de gemiddelde p$v supporter is de afgelopen maanden toch echt dat het dit seizoen goed gaat komen met zijn duppie: het kampioenschap is voor hen!!?? Wij weten wel beter en gaan ervan uit dat we vandaag drie punten pakken en ergens in de loop van April onze 5e titel op rij vieren. De Meersche Helden 2014 - 2015 Pagina 18

Fanzine De Meersche Helden (vanaf 2008) | 2015 | | pagina 19