erslag Algemene Leden Vergadering Op dinsdag 16 december j.l. vond in het supportershome de jaarlijkse Algemene Leden Vergadering (ALV) van de AFCA Supportersclub plaats. Daarin werd teruggeblikt op 2014 en vooruit gekeken naar het aanstaande jaar. De belangrijkste zaken op een rijtje: - Supportershome: er loopt nog één bezwaarprocedure tegen de verhuizing naar de zuidkant. Als deze wordt afgewezen is de verwachting dat de opening in december 2015 plaatsvindt, als de gemeente ermee akkoord gaat dat het elke wedstrijd open mag. - Campagne Klassieke Logo: deze wordt na de winterstop hervat met onder andere weer acties in de ArenA. - Met trots kunnen we melden dat het bestuur heeft besloten om ex-hoofdsteward Theo Holtslag te gaan benoemen tot erelid van de AFCA Supportersclub vanwege zijn grote inzet en betrokkenheid bij de Ajax supporters. Later wordt dit officieel bekrachtigd. - Roberto treedt af als bestuurslid Communicatie en wordt vervangen door Mike van de South Crew. - Renata stopt als beheerder van de ledenadministratie en krijgt een welverdiend applaus als dank voor haar inzet en goede werk. Gerard neemt het stokje van haar over. - Het Financieel Jaarverslag 2014 is goedgekeurd. Vooruitblik 2015: Focus blijft op doelstellingen Voortzetting Campagne Klassieke Logo in samenwerking met diverse groeperingen Meer leden meer invloed Gesprekspartner directie en instanties en volwaardig stakeholder zijn Deelname ASD-overleg Organisatiestructuur verbeteren Organiseren thema-avond Normalisatie in en rondom stadion bij wedstrijd (prijzen|vervoer|aantal kaarten|sfeer) Onderzoek naar indiensttreding parttimer Bestuursleden: Seal - Voorzitter Sander - Secretaris/vice-voorzitter Antoinette - Penningmeester Joost - Supporterszaken Mike - Communicatie Ric - Juridische zaken Pagina 9 De Meersche Helden 2014 - 2015

Fanzine De Meersche Helden (vanaf 2008) | 2015 | | pagina 10