de Redactie □ms weet je van te voren dat je niet voor de drie punten gaat maar gewoon voor de reis, en elke punt die je dan meeneemt terug naar Amsterdam is dan een hele grote bonus. Dat was dit jaar ook weer het geval, we gingen naar Barcelona om daar tegen de plaatselijke FC te spelen. Ajax was de laatste weken (eigenlijk laten ze het gehele seizoen al geen goed voetbal zien) zeker niet in goeden doen dus was het een utopie om te geloven dat we daar wel even een of meerdere punten zouden pakken. Maar we gingen wel naar Spanje, waar het op moment van vertrek vanuit Amsterdam 27 graden was, een heel mooi vooruitzicht en de korte broeken en slippers werden dus ook met een lach ingepakt. Aangekomen in Barcelona snel naar het hotel om de lange mouwen om te ruilen voor korte en meteen de Ramblas op voor een drankie en een happie. Na lekker een paar uur te hebben gerelaxt gingen we naar het stadion om de training van ons Aller Ajax te bekijken. Even lekker op de eerste ring het stadion bekijken want de wedstrijd zouden we zien vanaf ring vijf, spelers zijn dan ineens lego poppetjes. Op matchday ook lekker genoten van het weer en de tapas met hier en daar een drankje, s'avonds de wedstrijd maar daar zullen we het verder niet over hebben. De laatste dag in Barcelona was wederom ontspannen een beetje de stad bekijken en wat inkopen doen om tegen de avond weer terug te vliegen naar Amsterdam. De Meersche Fielden had ook dit jaar weer een busreis georganiseerd naar Barcelona, 45 man reden 20 uur heen en 20 uur terug om hun Aller Ajax te zien voetballen. De reis verliep soepel en net zoals vorig jaar was er geen wanklank te horen van de reizigers. Over de reis naar Parijs kunnen we op dit moment nog niks over zeggen, wij zullen er alles aan doen om deze reis door te laten gaan. Voor verdere info houd onze website in de gaten, als er nieuws is zullen we dit meteen communiceren. De Meersche Helden 2014 - 2015 Pagina 2

Fanzine De Meersche Helden (vanaf 2008) | 2014 | | pagina 3