:4lO VAK410 Anno £001 \w^/ Aan de kant van Auteuil kreeg je op de 1e ring in de hoek PSR linksboven naast het uitvak Lutec Falco, daarnaast in het midden ontstond Karsud die eigenlijk meer een hools mentaliteit hebben maar gewoon op Auteuil stonden. Supras stond weer daarnaast en aan de andere kant het hek in de hoek kreeg je Authentiks. In de tussentijd liet Tigris Mystic op de 1e ring zien waarom zij tot de betere in de ultra scene behoorde, de andere Auteuil groepen die gingen erin mee en lieten op visueel en vocaal gebied zien waarom zij samen tot de betere behoren. j tüf Wr/Satton 2 WHEFQOTBflU THOMSON THOMSON THOMSON" THOMSON Toch zaten er ook uitwedstrijden tussen dat er totaal geen problemen waren tussen BB'85 en Tigris Mystic, samen op de foto met de groepsdoeken maar ook dit is niet wat het lijkt. Want uiteindelijk escaleerde het weer om de twee weken met uitwedstrijden met als klap op de vuurpijl dat er zelfs een uitvak in tweeën werd gesplitst om beide kanten apart te houden. Het geweld werd erger en erger van Boulogne die het niet konden hebben dat er een zijde als Auteuil bestond en lieten dat steeds merken. Dit was het begin van veel en veel ellende in Parijs. Uiteindelijk heeft dit geleidt dat in 2006 Tigris Mystic besluit te stoppen, 1 van de mooiste groepen die er bestaan heeft en dingen heeft laten zien die gelukkig nog tegenwoordig terug te vinden zijn op sites als YouTube. Sommige Tigris leden stopten ermee, of gingen naar andere groepen in Auteuil of bleven naar wedstrijden gaan maar zonder bedoelingen. Ook in 2006 ontstonden er hevige rellen na de UEFA Cup wedstrijd tussen Psg en Hapoel Tel Aviv, groepen van Boulogne die fans van Hapoel aanvielen, de politie probeerde de fans van Hapoel te beschermen en vuurde kogels af. 1 van de kogels raakte Julien, deze Boulogne Boys lid kwam hierbij om het leven. Twee jaar later valt het doek voor de Boulogne Boys, de groep die op dit moment dan 23 jaar bestaat en tot 1 van de oudste groepen van Frankrijk behoort laat tijdens de bekerfinale tegen Lens een anti homo doek zien. Voor de Franse regering en voetbalbond is het genoeg na al die jaren en ze besluiten dat Boulogne Boys niet meer mag bestaan. Wie denkt dat het onderlinge geweld tussen Boulogne en Auteuil dan zal gaan stoppen komt bedrogen uit, de Kop of Boulogne blijft gewoon met wedstrijden maar zonder groepsdoek en andere groepsattributen. In de tussentijd heeft op de oude plek van Tigris een nieuwe groep gevestigd genaamd Grinta, de groep is zwaar aan het uitbreiden en laten zich visueel en vocaal goed gelden. Het onderlinge geweld gaat door en door tijdens uitwedstrijden, in Monaco vallen 300 hools van Boulogne de groepen van Auteuil aan, ook al hebben de groepen van Auteuil een andere mentaliteit ze laten zich niet het kaas van het brood eten. Sterker nog een tijdje later in Bordeaux zijn het hun die Boulogne leden aanvallen, iets wat bijna nog niet is gebeurd. Dit resulteerde in dat Boulogne meteen wat terug wilde doen in Februari 2010, op de wedstrijd dag van de klassieker tussen Paris en Marseille wat de wedstrijd is voor beide clubs besluit Boulogne met minimaal 200 man vanaf hun zijde naar de andere kant te lopen, elke kleurling die ze tegen komen moet het ontgelden en ze vallen daarna de kant van Auteuil aan. Wat ze niet verwachten is dat Auteuil klaar voor de strijd is en terugvecht. De situatie loopt helemaal uit de hand, de Franse politie en ME komt er tussen maar nog steeds zijn er plekken waar het uit de hand loopt. Buiten het stadion gaat het dan frontaal mis en wordt fanatieke supporter Yann van Boulogne en lid van Casuals Firm Paris door jongens van Auteuil gepakt en beland in een coma uiteindelijk. De Meersche Helden 2014 - 2015 Pagina 3D

Fanzine De Meersche Helden (vanaf 2008) | 2014 | | pagina 31