Wat is er trouwens in de Bonus? ^EGON 3*«ïlftfMfi YfTtïftlli Pepperoni J arc Overmans ->€380.000 Michael Kinsbergen ->€155.000 Jeroen Slop -> 38.000 Huh? Wat? Nou bovengenoemde bedragen zijn de aan de directie van Ajax uitgekeerde bonussen die zij hebben ontvangen bovenop hun al meer dan ruime jaarsalarissen. Mare Overmars -> €270.000 Michael Kinsbergen -> €325.000 Jeroen Slop -> €225.000 lup.lrr Huh? Wat? Nou dit zijn de jaarsalarissen van de genoemde heren. Maar waarom nou een bonus vraag je dan af, want het enige wat ze tot nu toen doen is niks uitgeven, niet zorgen voor een daadkrachtige doorstroming vanaf de Toekomst en blijkbaar iedere dag zonder problemen en gene inzien dat Ajax, behalve dat het 4 keer op rij kampioen geworden is, geen enkele progressie toont. Het spel is matig tot slecht, het doelpuntengehalte zakt per seizoen steeds verder en als je 2 keer een hakje kan maken mag je al het ooit zo bijzonder heilige Rood-Wit aantrekken. Er gaan geruchten dat ze bezig zijn om Ajax van de beurs af te halen en ook zijn er geruchten dat ze mogelijk het stadion willen kopen, maar dat is nog geen vrijbrief om er op sportief en kwalitatief gebied zo'n puinhoop van te maken. Eerlijk gezegd vraag ik mij nog het meest af waarom een Kinsbergen zo'n hoog salaris alsmede bonus in ontvangst mag nemen, want in principe is hij toch niks meer of minder dan de stagebegeleider van Edwin van der Sar en van die laatste is niet eens bekend gemaakt hoe hoog zijn bonus is. Natuurlijk zal de voltallige directie direct een excuus hebben voor deze belachelijk hoge bonussen, maar kom dan SVP niet aanzetten met gelul dat het veranderen van die lelijke smurf in het ouwe logo teveel geld kost. Het kost de club namelijk niet teveel, maar het scheelt jullie persoonlijk gewoon teveel in de eigen portemonnee. Ajax is en blijft mijn duppie, maar tering tyfus zeg wat kots ik op dat hele zooitje ongeregeld wat zogenaamd vol goede bedoelingen de club zegt te leiden. Jullie zijn (inclusief die arrogante trainer) een schande. Graten-Piet. Wie trouwens geen schande is, maar wel gemist wordt sinds enige tijd is Graten-Piet, want Piet ligt alweer een tijdje in een ziekenhuisbed alwaar hij behandeld wordt aan die verschrikkelijk grote K, die helaas al zoveel Dappere Strijders heeft getroffen door de jaren heen. Piet wenst geen bezoek aan bed, maar toch wil ik je (en denk dat ik namens veel meer mag spreken) een spoedig herstel en veel beterschap toe. Piet de mazzel en tot snel bij Ajax of in de kroeg, Ajax directie krijg toch lekker de kolere. De Meersche Helden 2014 - 2015 Pagina 28

Fanzine De Meersche Helden (vanaf 2008) | 2014 | | pagina 29