Nicolai Boilesen Interview Moeten supporters niet gewoon bij elke uitwedstrijd aanwezig kunnen zijn? Ik vind van wel, maar als de politie en de gemeente vinden dat de veiligheid niet gewaarborgd kan worden is dat wat anders. Veiligheid is toch de eerste prioriteit, maar het liefst heb ik dat onze supporters bij elke wedstrijd aanwezig zijn. Nog een paar jaar Ajax, en dan? Dat is moeilijk om te zeggen. Ik denk dat ik het leven na mijn blessure heel anders bekijk. Ik kijk niet teveel vooruit, ik leef meer in het moment. Natuurlijk heb ik doelstellingen en dromen maar ik weet ook hoe snel dingen kunnen veranderen in het voetbal en in het leven. Daarom geniet ik nu van het leven en van dat ik blessurevrij ben en dan zie ik wel wat er op mijn pad komt. Veel spelers zie je na hun carrière terug als trainer in het voetbal, ambieer jij dat ook? Ik heb er natuurlijk wel al over nagedacht. Ik ben nog heel jong en hopelijk hoef ik daar de eerste tien a twaalf jaar nog niet over te beslissen omdat ik nog gewoon bij een club speel, maar ik denk wel dat ik na mijn profcarrière iets in de voetbalwereld ga doen. Wat dat precies voor een functie wordt, dat weet ik nog niet. Ik kan me in ieder geval echter niet voorstellen dat ik de hele voetballerij achter me laat. Er is een hoop te doen geweest rondom de bekerfinale tegen PEC Zwolle, jij stond in de basis. Hoe heb jij dat allemaal beleefd? Het was natuurlijk überhaupt een gekke wedstrijd. Er werd aan het begin van de wedstrijd met vuurwerk gegooid, we kwamen met 1-0 voor door een prachtige goal van Ricardo van Rhijn en dan wordt er weer vuurwerk op het veld gegooid. Wat ik jammer vond is dat het door het vuurwerk gevaarlijk werd voor de spelers. Kenneth Vermeer stond er heel dichtbij, dat is levert gevaarlijke situaties op. Maar dat is natuurlijk geen excuus waarom we met 5-1 hebben verloren. Nadat het gebeurde gingen we een half uur naar de kleedkamer, met een lichaam vol adrenaline en een hoge hartslag. Daarna gingen we zonder warming up weer het veld op en maakte Zwolle heel snel vier goals. Alles wat ze raakten ging er ook in. Als team hebben we toen gefaald. Als er rond het veld iets gebeurt moeten wij professioneel genoeg zijn om daar mee om te gaan. De Meersche Helden 2014 - 2015 Pagina 26

Fanzine De Meersche Helden (vanaf 2008) | 2014 | | pagina 27