i. D© ene uitwedstrijd ie de andere niet.... STH-CRW Op de wedstrijddag een autootje gehuurd en een hotel geregeld in Nicosia, want iedereen wil toch een borreltje drinken voor en na de wedstrijd. Dan heb je even geen zin om anderhalf uur terug te rijden naar de kust. Na anderhalf uur tuffen over de snelweg door het heuvelachtige landschap van Cyprus kwamen we aan bij ons hotel. Spullen snel gedropt en even Nicosia bekijken (we zijn er nu toch, dan ook even de toerist uithangen). Een paar uurtjes en een paar drankjes verder gaan we richting stadion. Ondanks dat het een vrij nieuw stadion is, moeten we zeggen dat het er leuker uitziet dan het gemiddelde CL-stadion waar we de laatste jaren zijn geweest. Samen met slechts 200 andere Ajacieden proberen we alles te geven, maar moeten toegeven dat we tegen de vocale overmacht vanaf de Cypriotische kant geen enkele kans maken. Al moeten we melden dat we meer zang van hen hadden verwacht. De choreo aan Apoel zijde wordt perfect uitgevoerd. Een draai-choreo, met dubbele tekstboodschap. Verboden door UEFA, maar daar heeft de voorzitter van Apoel weinig mee te maken. Zij accepteren de paar ton boete per jaar die de UEFA hun oplegt, liever vrije meningsuiting dan meegaan in de UEFA dictatuur! Wederom een grandioos gebaar van een de club aan hun supporters. We blijven steken op een 1-1 gelijkspel, maar gezien de onterechte pingel tegen en de veldverhoudingen had er meer ingezeten. Dus een beetje ontdaan verlieten we het stadion terug richting hotel. Maar niet lang over nadenken, we hebben nog twee of sommigen zelfs vier dagen om te genieten van het eiland, de zon, het zwembad of zee en het vrouwelijk schoon. Geef ons maar meer van dit soort tripjes, naar steden en landen waar we gedurende de normale vakantieperiode niet snel naar toe zouden gaan. Dat is het mooie van het volgen van je club, altijd en overal! Je komt op verrassende plekken die soms tegenvallen, en soms zoals in dit geval positief verrassen! Deze trip komt zeker in onze top-5 Europese trips tot nu toe, en we hopen dat in de toekomst meer supporters ervoor zullen kiezen om juist naar de niet zo standaard uitwedstrijden mee te reizen! Want slechts 200 Ajacieden op Cyprus was toch te weinig! South Crew Webpagina www.sthcrw.nl Twitter @sthcrw Youtube South-Crew De Meersche Helden 2Q14 - 2015 Pagina 14

Fanzine De Meersche Helden (vanaf 2008) | 2014 | | pagina 15