Een nieuw eeizoen nua e seizoensstart van ons aller Ajax is net zo wisselvallig als het weer in Augustus. Soms een opklaring (resultaten tegen Vite$$e en AZ) en flinke depressies nederlagen tegen Pee, p$v en Groningen) die gepaard gingen met flinke onweersbuien (het vertrek van Daley, het vertrek van Vermeer naar 010 en de complete passiviteit van Ajax op de transfermarkt om de selectie te versterken). Daar waar we Blind zijn vertrek meer dan gunnen (heel veel succes Daley!), zijn de 2 andere aangekaarte punten voor ons onbegrijpelijk. Waarom lijkt het erop (of is het eigenlijk gewoon zo) dat Ajax zich standaard op het laatste moment laat verassen op de transfermarkt? Het gebrek aan een passend antwoord, lees goede vervanger(s), is uiterst pijnlijk. Het zorgt naar onze mening voor onnodige onrust binnen de selectie en bij de supporters. Wij hopen dat we een mooie nazomer krijgen met passende resultaten van ons aller Ajax. Met de loting in de Champions League kunnen we in elk geval onze borst weer natmaken. En Kenneth, voor ons geldt in dit geval: uit het oog, zeker uit ons hart! Debuut Op 31 juli jl. heeft de NUA zijn debuut gemaakt op de Open Dag. Op deze dag waar vele Ajaxs up porters het nieuwe seizoen offcieel hebben afgetrapt hebben wij verder kennis gemaakt met het grote publiek en zij met ons. Wij heten de nieuwe sympathisanten die zich op deze dag hebben aangemeld van harte welkom bij North Up Alliance. Normaal gesproken zijn wij volgend seizoen gewoon weer van de partij bij de Open Dag Tot ziens ouwe Elke Ajax supporter heeft me ze te maken. De één is vriendelijk en begripvol, de volgende argwanend en arrogant, terwijl een derde een pietlut is die zich overal druk om maakt. Er zijn echter ook een aantal hele goede stewards Deze mensen, die ervoor zorgen dat e.e.a. in en rond het stadion in goede banen wordt geleid, hebben het met ons als supporters niet altijd even gemakkelijk. De afgelopen jaren hebben wij als NUA veel contact gehad met Sayed (hoofdsteward op Noord 2e ring). De manier waarop hij met zijn team heeft geprobeerd ons te begeleiden in ons streven naar meer sfeer op Noord heeft bij ons veel respect afgedwongen. Nu Sayed met zijn werk in de Arena stopt mocht een passend afscheid natuurlijk niet ontbreken. "Sayed bedankt en het ga je goed ouwe! SiemSaLaBiem Na de teleurstellende wedstrijd tegen p$v werd er afscheid genomen van een echte Ajacied: Siem de Jong. Met zijn doelpunten, assists en spel heeft hij een zeer grote rol gespeeld in de 4 kampioenschappen die onze mooie club de afgelopen seizoenen heeft behaald. Siem werd door ons geeerd met een mooi ballustradedoek. Siem, nogmaals bedankt voor de afgelopen jaren en wij wensen je veel succes in New Castle! Merchandise Aan ons assortiment merchandise is tijdens de zomerstop een mooie sjaal toegevoegd. Deze is naast de bekende hoodie, muts, shirts en stickers vanaf nu ook online verkrijgbaar in onze webshop. Op de webshop vind je tevens een artprint van (Ajax) kunstenaar Henk Veen. Deze artpint is een uniek exemplaar voor de Ajaxsupporter die de NUA een warm hart toedraagt. Doordat Henk ons initatief waardeert komt de opbrengst van dit unieke kunstwerk ten goede aan de sfeerpot van de NUA. Het stelt ons verder in de gelegeheid om kunstwerken te maken voor de vakken op Noord 2e ring. Pagina 7 De Meersche Helden 2014 - 2015

Fanzine De Meersche Helden (vanaf 2008) | 2014 | | pagina 8