de Redactie KI AH -U. [Hen nieuw seizoen, nieuwe spelers en een nieuwe schaal te winnen. We gaan voor het vijfde kampioenschap op rij. Zoals elk jaar zijn er ook dit jaar weer twijfels. Is er goed ingekocht of zijn er niet teveel spelers vertrokken? Enzovoorts, enzovoorts. We gaan het allemaal zien en eigenlijk weten we wel wie er eind van het seizoen met de schaal in handen staat. Vandaag de wedstrijd tegen Heracles. Daar springt het licht op rood en dan op groen. Van de vier wedstrijden die we gespeeld hebben in de competitie zijn er twee gewonnen en helaas tegen de lampjes en in Groningen hebben we verloren. Nog niks aan de hand want wij weten als geen ander dat de prijzen pas in april/mei worden verdeeld en uiteraard gaan wij ervan vanuit dat de vijf op een rij compleet is en dat het feest is in Amsterdam. Helaas gaan we dat doen zonder Daley Blind. Op het laatste moment werd hij verkocht aan Manchester United. Wij gunnen het hem en het leverde Ajax een slordige 18 miljoen op maar we vinden het toch jammer dat hij weg is. Ook Kenneth Vermeer is op de laatste dag van de transfer window verkast naar een andere club. Daar maken wij verder geen woorden aan vuil. WAT IE.DSR AL VAST MtWEii. jammep. Aankomende woensdag begint de Europese competitie weer voor Ajax dan is Paris Saint Germain onze tegenstander in de Arena. Bekende gezichten zullen we dan ook weer zien. Zlatan, Maxwell en vd Wiel, het is altijd leuk om oude bekende weer terug te zien. We zitten wederom in een zware poule maar altijd geloven in jezelf en dan kom je een heel eind. Ook dit seizoen organiseert De Meersche Helden busreizen naar uitwedstrijden in de Champions League. De bussen gaan rijden naar Barcelona en Parijs. Check onze web shop voor verdere informatie en om te boeken. Wij gaan er wederom weer een feestje van maken. De Meersche Helden 2014 - 2015 Pagina 2

Fanzine De Meersche Helden (vanaf 2008) | 2014 | | pagina 3