Ze gaan er vol voor._ Ajax Heldinnen aar het afgelopen seizoen werd geëindigd met de eerste trofee sinds de oprichting in mei 2012 gaan de Ajax vrouwen dit seizoen vol voor de titel. De bekerfinale werd bij AFC gewonnen van PSV/FC Eindhoven waarbij Mandy Versteegt tekende voor de twee Ajax-doelpunten. Om vol voor de titel te gaan zijn er bij de Ajax vrouwen drie nieuwe gezichten in de selectie te bewonderen. Marlous Pieëte is overgekomen van FC Twente, Loïs Oudemast kwam over van Telstar en Anouk Hoogendijk keerde na een mislukt avontuur bij Arsenal FC terug in Amsterdam. Het seizoen begon voor de Ajax vrouwen met een huldiging voor de bekerwinst tijdens de jaarlijkse Open Dag. □e Ajax vrouwen zijn de competitie uitstekend begonnen. Het openingsduel tegen de vrouwen van KAA Gent werd met maar liefst 5-1 gewonnen. Het tweede competitieduel was de lastige uitwedstrijd tegen BeNe League kampioen FC Twente. In De Grolsch Veste deelden de Amsterdamse vrouwen direct een gevoelige tik uit aan FC Twente door met een 0-1 overwinning terug te keren naar Amsterdam. Dit seizoen moet hét seizoen worden voor de Ajax vrouwen en zij kunnen iedere steun goed gebruiken! De thuiswedstrijden zijn nog steeds gratis en op de Toekomst, □e eerstvolgende thuiswedstrijd is tegen Ado den haag op dinsdag 30 september om 19:30 uur op de Toekomst. Voor meer informatie over de Ajax vrouwen, bezoek onze website! Pagina 37 De Meersche Helden 2014 - 2015

Fanzine De Meersche Helden (vanaf 2008) | 2014 | | pagina 38