Johnny d(§ Mol Interview Toen je begon bij de televisie, voor of achter de schermen, hoe werd er toen tegen je aangekeken en had je hinder van het feit dat je de zoon bent van? Achter de schermen heb ik eigenlijk altijd een vuistregel gehad welke mij is aangeleerd door S0ren Lerby waar ik mee ben opgegroeid. En dat was je moet altijd op tijd komen, en dat had ik nog extra omdat mijn beide vaders hard hadden gewerkt voor een goede naam en dat wilde ik niet te grabbel gooien. Ik zorgde ervoor dat ik altijd net even eerder was dan de rest, niet extra hard ging werken maar gewoon mijn ding deed. Dat werd wel gewaardeerd. Ik was op mijn twintigste al opname leider. Dat is best wel een verantwoordelijke functie op de set, mensen die met mij werkte vonden dat wel logisch maar buitenstaanders hadden zoiets van hoe kan je op die leeftijd al opname leider zijn? Ik heb eigenlijk nooit veel last gehad van "je bent de zoon van". Als ik het gevoel had dat dat wel zo was dan gaf dat mij nog meer aanzet om meer mijn best te doen. Maar ik kan dingen heel makkelijk naast me neerleggen. S0ren zei altijd als een spits niet scoort kan je alleen maar je voeten laten spreken anders gaan ze altijd wel wat zeggen en zoeken. Gewoon hard werken en zorgen datje op tijd bent dan kom je al een heel eind. Heb je nog dromen in de theater/televisiewereld? Ik vind dat het momenteel wel lekker gaat, ergens komen is één maar er te blijven is twee. Ik hoop dat mijn carrière in een stijgende lijn blijft gaan. Ik heb afgelopen vier jaar gewerkt aan een toneelstuk met een Amerikaanse schrijver en ik hoop dat dat volgend jaar in première gaat. Daar heb ik helemaal zelf aan gewerkt, dat was altijd wel een droom van me. Verder ben ik eigenlijk zelf wel tevreden. Wat is tot nu toe het mooiste programma wat je hebt gemaakt? Ik denk het programma van afgelopen jaar wat ging over pesten. Het programma down met Jonny ben ik ook ontzettend trots op en het is zelfs verkocht aan Duitsland. Maar dat pest programma heeft heel veel los gemaakt. Ik was afgelopen week bij één van die jongens. Hij was geslaagd voor zijn school. Ik ben bij zijn diploma uitreiking geweest. Het heeft zelfs de Tweede Kamer gehaald! Het is nu zelfs zo dat elke school een pest protocol moet hebben. Het is alleen jammer dat we het programma niet meer kunnen maken. De rechter heeft besloten dat de privacy van de kinderen die pesten hoger staat aangeschreven dan het oplossen van een maatschappelijk probleem. Helaas hebben we die rechtszaak verloren en hebben we de stekker uit het programma moeten halen. Heb je zelf ooit gedroomd van een carrière als profvoetballer? Jazeker, ik denk wel tot mijn dertiende. Ik had het er van de week nog met S0ren over die ik nog heel veel zie en spreek, hij kon zich een wedstrijd herinneren dat ik voor een districtswedstrijd werd uitgenodigd en dat ik toen geen deuk in een pakje boter speelde. Dat was voor het eerst dat ik dacht ik ben of word nooit goed genoeg. Op dat moment speelde ik ook nog in een band dus toen werd het helemaal niks meer maar als kind heb ik zeker wel die droom gehad. Pagina 23 De Meersche Helden 2014 - 2015

Fanzine De Meersche Helden (vanaf 2008) | 2014 | | pagina 24