1 A De teleurstelling van het verlies van één van onze beste spelers maakte al snel plaats voor woede, blinde woede. Kenneth, een kind van de club, een jongen van de stad, beging de ultieme doodzonde. Verkassen naar de vijand als Ajacied en Amsterdammer: niets anders dan verbijstering en woede. Daarmee hebben we genoeg woorden vuil gemaakt hieraan. Datje maar lekker vijf keer mag vissen op 21 september; het zij je gegund! Tot slot willen we nog wel even ons licht laten schijnen over de loting van de Champions League. Moeilijke groep, maar dat mag eigenlijk geen verrassing meer zijn. Hoe ze het voor elkaar krijgen weet alleen Platini, het is zo hemeltergend dat je zonder enig cynisme de loting eigenlijk niet kan aanschouwen. Daarom analyseren wij de tegenstander ook liever niet meer op kwaliteit. Ajax lijkt het sportieve belang ook niet voorop te stellen, dan doen wij dat toch ook niet?! Andere factoren zijn nu eenmaal ook belangrijk bij een uittrip. Een goed klimaat, een mooie stad, een leuke groep supporters bij de tegenstander... Wat dat betreft is er voor ieder wat wils. Waarschijnlijk zullen we geen vol uitvak hebben in Cyprus, maar de jongens die wel gaan hebben met deze loting er een gratis vakantie bijgekregen. Eind oktober doen we Barcelona weer aan en gelukkig weten we de juiste kroegen en clubs snel te vinden. Ander pluspunt is dat het nu waarschijnlijk geen 4-0 meer wordt, aangezien die grabbelaar niet meer op goal staat. Tja, en Parijs... Parijs gaan we heen voor het Louvre, Pont Neuf, de Champs Elysées, de Notre Dame en het Sacre Coeur, goed ingevoerde toeristen als wij zijn...

Fanzine De Meersche Helden (vanaf 2008) | 2014 | | pagina 17