REflDV FOR TflH? Off veel succes in Newcastle juichen. Na ieder doelpunt Kenmerkend voor Siem was zijn manier van juichen. Na ieder doelpunt spreidde hij zijn armen en leek het net alsof hij wilde opstijgen. En alsof het scoren Siem in hogere sferen bracht, waren zijn doelpunten niet zelden een genot om naar te kijken. In de zes seizoenen dat Siem in de wedstrijdselectie van het eerste zat, speelde hij 244 officiële wedstrijden en scoorde hij 78 keer. Hij heeft daarmee hetzelfde doelgemiddelde als Wesley Sneijder, hetzelfde aantal doelpunten als Wim Kieft en acht wedstrijden minder dan Jari Litmanen. Siem behaalde met Ajax in 2010 de beker, vanaf 2011 vier keer het landskampioenschap en in 2013 de Johan Cruijffschaal. Afgelopen zomer maakte Siem de Jong de overstap naar Newcastle United waar hij weer met rugnummer 10 speelt en tot reserve-aanvoerder is benoemd. Al met al heeft deze voetballer zich met recht het predicaat Ajacied toegeëigend. Na afloop van de verloren competitiewedstrijd tegen de lampies op 24 augustus zou een passend afscheid plaatsvinden. Blijkbaar konden veel bezoekers het niet meer opbrengen om Siem de Jong uit te zwaaien. In een leeglopende Arena bleven alleen zij over die Siem eeuwig dankbaar zullen blijven voor het vervullen van die lang gekoesterde wens; de derde ster. Wij blijven hem onze dank verschuldigd en wensen hem dan ook niets anders dan succes in Engeland. Siem bedankt! Samen met de andere groepen werd een uitgesneden balustradedoek gemaakt met de tekst Siem bedankt, ready for take off Het doek had betrekking op de mooie manier van juichen van Siem en dat hij na 4 titels klaar is voor een vertrek en een vervolg van zijn carrière in Newcastle. We wensen hem veel succes en goals toe bij Newcastle, we zijn zeker van plan hem een keer te bezoeken. Naast het grote doek fabriceerden we 2 losse vliegtuigjes met ieder een tekstdoek erachter. Siem 4 schalen de vijfde zullen we zonder jou halen! 15-mei-2011 heb jij geschiedenis geschreven! Deze vliegtuigjes vlogen vanaf 410 en 430 richting 428 om samen met het balustrade doek 1 geheel te vormen. Ze kwamen qua grootte net wat minder uit de verf, maar bewegende elementen kunnen wel iets extra's bieden bij tifo acties. We hopen dit seizoen weer een aantal malen optische accenten te zetten om onze club op positieve wijze te ondersteunen. Ook zullen we, indien nodig, ons laten horen om zaken aan de kaak te stellen Want zoals alle Ajacieden blijven we onze club ook kritisch volgen. Check onze Website www.sthcrw.nl Volg ons op Youtube South-Crew Twitter @sthcrw De Meersche Helden 2014 - 2015 Pagina 14

Fanzine De Meersche Helden (vanaf 2008) | 2014 | | pagina 15