Kampioenen NUA m TWB. «n. «MMV 1 oor het gemak gaat de schrijver van dit stukje er namelijk van uit dat onze Godenzonen minimaal één punt hebben gepakt tegen Heracles afgelopen zondag. Vier titels op een rij!!!! Een ongekend succes van Frank en zijn mannen! Het feit dat de steeds wanhopiger klinkende feyenoorders om mij heen (bijna iedereen heeft immers zo'n collega, familielid dan wel buurman) refereren aan de verdienstelijke tweede plaats doet mij slechts minzaam glimlachen: only losers celebrate second place! Als we een kritische noot mogen plaatsen zijn er dit seizoen slechts een paar wedstrijden geweest waar we als supporters echt zijn verwend. Het was vooral een degelijk kampioenschap van een degelijk team zonder echt grote uitblinkers. De doorbraak van Klaassen, het goede spel van Blind en Schone en het debuut van onder andere Kishna en Riedewald twee lekkere doelpuntjes bij Roda uit ouwe!) zijn het vermelden waard. De voor Vermeer uiterst pijnlijke verwijzing naar de reservebank blijkt achteraf een goede beslissing van Frank. Ook Cillessen speelt namelijk een zeer degelijk seizoen. Qua voetbal blijft het hoogtepunt de eerste helft tegen Barcelona, hoewel er op supportersgebied die dag een drama plaatsvond op de tribunes van onze Arena. Voor volgend jaar hebben wij twee wensen: 1. Weer eens (bij voorkeur regelmatig) een ouderwetse (hele) dikke overwinning. 2. Overwinteren in de Champions League (Europa League winnen mag natuurlijk ook). Als we naar het seizoen van de NUA kijken, dan kijken we daar met gepaste trots op terug. Een mooi doek van koning Frank, twee acties rondom het oude logo en diverse tekstdoeken zorgden naast de acties met vlaggen voor meer sfeer op Noord. De opbrengst van de collecte onder de supporters vlak na de winterstop was een bevestiging van de geluiden die we om ons heen horen, de inzet wordt gewaardeerd. Ook voor ons geldt dat we de lat voor volgend seizoen weer hoger leggen. Nog mooiere doeken, ludieke tekstdoeken en meer vocale steun vanaf Noord voor onze jongens. Als de Ajacieden meespelen op het WK, dan wel lekker luieren op het strand van een tropische bestemming, zijn wij alweer bezig met de plannen die we voor het komende seizoen hebben. Voor wie? Inderdaad: voor Ajax Amsterdam!! Pagina 7 De Meersche Helden 2013 - 2014

Fanzine De Meersche Helden (vanaf 2008) | 2014 | | pagina 8