de Redactie lf\ampioen van de Mickey Mouse competitie, kampioen van de armoede, kampioen maar niet het beste team; geef het beessie maar een naam. Maar wij staan aan het eind bovenaan dus wij zijn de terechte Kampioen van Nederland. Frank de Boer heeft wederom een topprestatie geleverd door de schaal naar Amsterdam te halen en dat al voor het vierde jaar op rij. Dat is nog nooit een trainer gelukt in Nederland. Uiteraard hopen we dat Frank ook volgend seizoen onze trainer is en voor de 34ste titel gaat. Vandaag de wedstrijd tegen NEC, alweer de laatste wedstrijd van het seizoen 2013-2014. Bij het schrijven van dit stuk gaan we ervan uit dat we officieel kampioen zijn. Mocht dat niet zo zijn, dan is het vandaag de dag dat het wel gebeurd. In deze speciale kampioensuitgave blikken we terug op het afgelopen seizoen en de vier op een rij. Onze vaste schrijvers hebben een speler onder de loep genomen en schrijven over de waarde/inbreng die ze het afgelopen seizoen hadden met het behalen van het vierde kampioensschap op rij. Over het voetbal van Ons Aller Ajax het afgelopen seizoen kunnen we kort zijn: er zaten goede wedstrijden bij, denk hierbij o.a. aan Barcelona thuis, maar veel wedstrijden waren niet om aan te zien. Desalniettemin werden ze wel gewonnen. Niemand praat over een paar jaar ook meer over de kwaliteit. Alles draait toch om de titel en hoe die behaald wordt is van ondergeschikt belang. Alleen denken vele supporters en ook wij daar anders over. Ook voor het fanzine is het seizoen ten einde. Nummer 34 is alweer de laatste van het seizoen, een seizoen wat ook voor De Meersche Fielden een succes was. Dit kwam helaas niet door de verkoopcijfers van het fanzine. Die laten soms helaas te wensen over Natuurlijk is het moeilijk om een fanzine te maken in de huidige tijd met heel veel social media. Als er wat te melden is over onze club is dat al vaak binnen enkele minuten te lezen op internet maar toch zijn wij anders. Columns worden vaak geschreven door de Ajax supporters of groeperingen en dat is toch anders dan wat er op het internet of in de krant staat. Er zijn weinig tot geen andere clubs die een eigen fanzine hebben en daar zijn we natuurlijk trots op. Ook volgend seizoen zijn wij weer van de partij. WZAWZDB De Meersche Helden 2013 - 2014 Pagina 2

Fanzine De Meersche Helden (vanaf 2008) | 2014 | | pagina 3