Geef Ajax Z'n Gezicht TerugL e staan aan het eind van een bewogen seizoen. Een seizoen dat werd gekenmerkt door hoge pieken en nog diepere dalen. In dit turbulente jaar heeft de werkgroep 'ouwe logo' onverstoorbaar toegewerkt naar het begin van de campagne 'Geef Ajax Z'n Gezicht Terug'. Vanaf de start van de campagne tegen Heerenveen tot vandaag tegen NEC is er elke thuiswedstrijd wel een actie in ons stadion geweest waarbij aandacht werd gevraagd voor de terugkeer van het echte logo. Ook werd trouw elke wedstrijd op vreemde bodem het uitdoek van 'Geef Ajax Z'n Gezicht Terug' meegenomen. Op andere gebieden hebben we ook vorderingen geboekt. We hebben gezorgd voor posters door de hele stad, bij RTL Late Night en bij Obama's bezoek aan Amsterdam. Verder hebben we de naamsbekendheid vergroot, overal en nergens stickers geplakt; langzaam aan lijken de leden van Ajax nu ook door te krijgen dat deze campagne 'voor het echie' is. Laatst heeft iedereen kunnen zien dat de organisatie van de werkgroep staat als een huis toen er een 'Ajax Marsch' door de stad werd georganiseerd. Enkele honderden supporters liepen mee met de optocht van het Waterlooplein naar de Dam en daar werd een gigantisch spandoek uitgerold met de beeltenis van het echte logo. Of het nou de toevallige passant was, de sympathisant, de gemeente, de politie of Ajax zelf; uit elke hoek waren de reacties louter positief. Als wij het echte logo weer terug op de borst willen hebben zullen wij ons zo moeten blijven profileren. Bloedfanatieke Ajacieden met het hart op de juiste plek die niets liever willen dan de terugkeer van het echte logo en dit uiten met goede en publieksvriendelijke acties: helemaal top! De werkgroep wil iedereen die zijn steentje heeft bijgedragen aan de campagne tot nu toe hartelijk bedanken en vragen aan elke Ajacied om zich achter deze campagne te scharen. Met z'n allen kunnen we heel veel bereiken en we hopen dat we in het nieuwe seizoen eindelijk de langverwachte doorbraak kunnen realiseren. Keep up the good werk! De Meersche Helden 2012 - 2013

Fanzine De Meersche Helden (vanaf 2008) | 2014 | | pagina 35