"ugblik Drie Hoog Achter et is tijd voor de moeder aller terugblikken! De Einde Seizoens Conference. De zoon van Mart Smeets wordt teammanager bij Ajax in plaats van David Endt. Vind ik toch raar. Mag ik dat zeggen? Ja, dat mag ik zeggen. Ajax speelt in de voorbereiding twee wedstrijden op een dag. Kunnen ze dat niet altijd doen? Dan zijn we met de kerst al kampioen! Elet schatje van Denswil laat zich even vakkundig ploppen. Die houdt dus wel van een strakke mandekking. Feyenoord heeft een nieuwe sponsor: Geen punt bij Karwei. Vanavond op bezoek bij het almachtige Barcelona. Cruijff heeft de oplossing al. "Je moet gewoon niet naar de uitslag kijken!" Traditiegetrouw zijn er spoorwerkzaamheden in het weekend van psv-Ajax. Van de eindhovense burgemeester mogen we niet met de bus. Ze zijn daar dan ook volledig ontspoord! Twee keer binnen 1 week met 4-0 verliezen. Au! Penalty in blessuretijd voor AC Milan. Arme Mike van der Eloorn. Hij wilde Ballotelli alleen maar helpen met het uittrekken van zijn shirt... De opblaashal is ingestort. Was Ajax soms aan het oefenen op het geven van voorzetten? Ronald Koeman verliest van zijn broer Erwin: Geen plan B verliezen van RKC. Ik blijk te beschikken over profetische gaven. "Best jammer Spelen we vanavond Barcelona van de mat, gaan die betweters lopen rceptoeteren van: "Ja maar het was zonder Messi." Zelden zal een wedstrijd zulke gemengde gevoelens hebben opgeleverd als AJAX-Barcelona. Vreugde op het veld en verdriet op de tribunes. Hoop en wanhoop. Ongelofelijk en geloven. Genieten en verafschuwen. Een orkaan van geluid en een serene stilte. Ingetogen kijken en totale ontlading. Ajax wint van Barcelona. Maar er ligt een man in de gracht. Geen Ajax-fans op bezoek bij ado maar wel die van Legia. Misschien kunnen die Polen helpen om het doel van ado dichtte stucen. Wat een debuut van Riedewald! Alle ballen op Jairo! Maher bakt er niks van bij psv. Als de roddels kloppen, scoort hij alleen nog op de parkeerplaats... Rond de beker Klassieker zonder uitfans gonst het van de geruchten: er zijn zelfs feyenoorders in de dug-out en op het veld. Leuk nieuws: Daphne Koster is voor de rest van het seizoen uitgeschakeld. Ze is zwanger Bekerwinst op feyenoord: 3-1 isn't just a score! Cruijff over het Klassieke Ajax logo: "Het is zoals het was." Hooligan Pelle wordt niet geschorst. Dan geeft de KNVB hem toch een stadionverbod! #krijgenfansookbijditgedrag Wordt Huawei de nieuwe sponsor? Dan hebben we binnenkort bij Ajax op de tribune Belchinezen. Er speelde vanavond maar 1 club met vleugels: Red Buil. Ajax wint weer bij feyenoord: "Jullie rock is groen, maar Ajax wordt kampioen!" Er is maar één Gezicht van Ajax: Jan Joost van Gangelen! Moet Ajax meer of minder terug spelen op de keeper? Minder minder! Grappige shirts van PEC Zwolle met Pecman. Voor Ajax is het helaas Game Over. De Meersche Helden 2013 - 2014

Fanzine De Meersche Helden (vanaf 2008) | 2014 | | pagina 31