VAK410 Anno 2001 VERPAND ian de Amsterdamse Grachten Ajax-Twente: sinds enkele jaren een absolute topper in de strijd om het kampioenschap. Ajax ligt voor het vierde jaar op rij op koers om de schaal in ontvangst te mogen nemen. De overgebleven 'concurrenten' laten op zaterdag alweer een steekje vallen, waardoor Ajax tegen Twente opnieuw de kans krijgt om uit te lopen. De vorige twee competitiewedstrijden waren niet om aan te zien, totaal kampioen-onwaardig maar met deze wedstrijd hebben we de kans om dit recht te zetten. We kunnen tenslotte geschiedenis gaan schrijven. Vier op een rij, hoe lekker zou dat zijn? Het is lente in Amsterdam en dat is goed te merken. Het veldje bij het honk loopt al vroeg vol, dikke winterjassen maken plaats voor t-shirts en zonnebrillen. Het bier is opnieuw niet aan te slepen, joints worden opgestoken en het gespreksonderwerp is uiteraard de naderende bekerfinale in de VAK410 brengt deze wedstrijd een zonnebril uit en die was binnen een half uur al uitverkocht. Ook de zomersjaal die deze dag voor het eerst te koop was ging hard. Met deze opbrengsten kunnen wij weer mooie dingen doen! gehesen Voorafgaand aan de wedstrijd toonde VAK410 wie de ware grootmeesters zijn op tifogebied in Nederland maar ook in de rest van Europa zijn er maar weinig groepen die doen wat wij deze wedstrijd hebben laten zien. Eerst verscheen er een Amsterdams bruggetje op de voorgrond. Eén deel als balustradedoek en het andere deel werd op een net via een hijsconstructie omhoog Pagina 9 De Meersche Helden 2013 - 2014

Fanzine De Meersche Helden (vanaf 2008) | 2014 | | pagina 10