Jan Joost NUA Op een rij! "Hangen en wurgen", "het verdient geen schoonheidsprijs", "in het land der blinden is eenoog koning", "kampioen van de armoe". Laat de haters maar ouwehoeren: onze Godenzonen zijn hart op weg om voor de 4e keer op rij landskampioen te worden! De acties de afgelopen weken in de Arena waren overigens een stuk creatiever dan de wedstrijden van onze mannen. Met een spectaculaire aftrap van de actie op Zuid, een mooi vervolg van de mannen van vak410, heeft ook de NUA zijn steentje bijgedragen om een langgekoesterde wens van de supporters uit te laten komen. "Geef Ajax zijn gezicht terug!". Wij zijn erg benieuwd hoe lang het nog duurt voordat de "hoge heren" inzien dat het tijd wordt om afscheid te nemenvan die lelijke smurf. Wij zullen in samenwerking met de andere sfeergroepen niet stoppen voordat onze droom werkelijkheid wordt! Clubliefde De afgelopen weken hebben we van een 2-tal vette foto's gekregen van tattoos die we jullie niet willen Ajacied ben je niet voor even, maar je hele leven! Salzburg Away Het mindere spel van de afgelopen weken had 2 dieptepunten. Vernederd in de Arena zoals de schrijver van dit stuk zelden (of eigenlijk nooit) eerder heeft gezien, kansloos bij de return in Salzburg. Los van de wedstrijd heeft een flinke groep van de NUA een bijdrage geleverd aan de sfeer in het uitvak en ondanks het resultaat een leuke trip gehad. Volgend jaar weer een paar mooie tripjes maken Knipoog naar kansloze pelle Een overwinning op onze rotterdomse vrienden blijft lekker! De dagen vooraf, de dag zelf, en de week na de wedstrijd zijn voor hen en ons een mix van hoop (hen), frustratie (hen), medelijden (ons) en drie punten (vanzelfsprekend ons). Het weekend na het onvergetelijke interview van "Godenzoon" Jan Joost met pelle hebben wij nog extra lol gehad door ludiek naar zijn uitspraken te verwijzen. Dat ons spandoek de landelijke media haalde (o.a. radio 538 en het programma van de bromsnor) was voor ons een "extra" bonus Merchandise De laatste thuiswedstrijden hebben wij verkoop gehad op de omloop. Mocht je desondanks nog niet in het bezit zijn van onze nieuwe stickers, een shirt, hoodie of muts (voor de volgende winter) check dan onze webshop op www.northup.nl Pagina 7 De Meersche Helden 2013 - 2014

Fanzine De Meersche Helden (vanaf 2008) | 2014 | | pagina 8