A, Geef ^Jex zijn terug Om elke Ajacied te bereiken en warm te maken voor deze campagne zijn bij twee thuiswedstrijden flyers uitgedeeld. De eerste flyer betrof een aankondiging met een klein gedicht dat het verschil moest weergeven tussen het echte en het nieuwe logo. Op de tweede flyer werd ingegaan op de vraag waarom wij graag het echte logo terug willen en waarom wij denken dat het deze keer wel gaat lukken. We hebben ervoor gekozen om de flyers uit te delen bij de lange zijden en op Noord, om juist ook de wat minder actieve supporters bij deze campagne te betrekken. De reacties zijn zo overweldigend positief geweest dat we als werkgroep alleen maar verder gesterkt zijn in ons geloof dat de terugkeer van het echte logo niet ver weg meer is. cties We zijn nu alweer enkele weken bezig met de campagne 'Geef Ajax Z'n Gezicht Terug'. Op het gebied van acties is de toon gezet zoals alleen Ajacieden dat kunnen doen. Op dit moment zijn er al meer dan 10.000 posters verspreid van 'Geef Ajax Z'n Gezicht Terug'. Enkele weken geleden werd de binnenstad volgehangen door een grote groep vrijwilligers en op de zaterdagavond voor Cambuur-thuis is alles rondom de ArenA volgeplakt. Mooiste plaatje leverde in dat opzicht de tunnel bij metrohalte Strandvliet op. Wat een geweldig gezicht was dat. Op de zondag erna maakten honderden Ajacieden gebruik van de mogelijkheid cm in het honk een poster af te halen. Hang deze achter het raam om te laten zien dat je de actie steunt! Zo werden er laatst trouwens ook wat posters voor de ramen bij het Americain Hotel gehangen. Niet geheel toevallig was daar net een uitzending bezig van RTL Late Night. En hoewel de posters maar enkele seconden in beeld waren, werd de boodschap ook op het witte scherm overgebracht: 'Geef Ajax Z'n Gezicht Terug'! Naast posteren en flyeren zijn er natuurlijk in het stadion ook acties geweest. Wat begon met de grootste beeltenis van het echte logo dat ooit gemaakt is, is daarna voortgezet bij de thuiswedstrijden met telkens andere acties. Daarmee willen we de focus houden op de terugkeer van het echte logo. Vandaag is de F-Side weer aan de beurt en zoals gewoonlijk wordt er weer een kunststuk afgeleverd. Station Strandvliet De Meersche Helden 2013 - 2014

Fanzine De Meersche Helden (vanaf 2008) | 2014 | | pagina 32