HET GEZICHT VAN AJAX Wit-Rood-Wit hart. [Hr is al veel over gezegd en geschreven maar Ajax moet zijn gezicht weer terug krijgen! Niet alleen op het shirt maar ook op het veld.... We zijn hard op weg naar vier op een rij. Een geweldige prestatie van onze club! Voor het eerst in de geschiedenis zal er een trainer zijn die dit kan presteren. Een "nieuwkomer" wel te verstaan. Eentje die hiervoor de A1 had getraind op De Toekomst, ledereen weet dat het hier over Frank de Boer Frank weet wat hij wil: in de mooiste stad van de wereld weer een team laten spelen dat elk jaar kampioen wordt (missie bijna volbracht), de beker wint (ook hard op weg), overwintert in Europa (redelijk op koers) en kans maakt om de Champions League te winnen (commentaar overbodig). Dit wil hij dan ook nog bereiken met het tikkie-takkie spel. Dat onze club het tikkie-takkie beheerst, hebben we dit seizoen thuis tegen Barca gezien. Een geweldige wedstrijd en dat nog wel met tien man! Het was echt weergaloos. E)e beelden gingen de hele wereld over. We zijn nu echter een paar maanden verder en wat is er in hemelsnaam aan de hand met ons elftal? Geen beleving, geen bezieling. Tikkie-takkie alleen dan in een heeeeel laaaag temmmmmmpoooo. We hadden al kampioen kunnen zijn als we de laatste twee wedstrijden 'gewoon' gewonnen hadden. 1-1 tegen Cambuur, 0-0 tegen NAK. Vier punten weg en....toch uitlopen op die Tukkers en Fie-tes. Gelukkig werd er tegen de amateurs uit 010 wel gewonnen, al hadden we natuurlijk niet anders verwacht. Vorig jaar tegen Cambuur en Roda kwamen we goed weg met dat zelfde slappe spel. Tegen Salzburg echter werden we zoek gespeeld. Waar ligt het aan dat er zoveel verschil in niveau is? Mentaliteit, gemakzucht, geen zin, niet kunnen, vermoeidheid? Wie het weet mag het zeggen. Wij Ajacieden hebben het ECHTE Ajax gezicht op het veld gezien tegen Barcelona. Laat het niet alleen op het shirt terugkomen maar ook op het veld. Jullie kunnen het! De Meersche Helden 2013 - 2014 Pagina 14

Fanzine De Meersche Helden (vanaf 2008) | 2014 | | pagina 15