Dp cliënt vanPster heeft altijd een ali ii. pnppnmm Oonderdag 30-01-'14 werd bekend gemaakt dat Peter R. de Vries samen met zoon Royce en oud-Ajacied Piet Keizer onder de naam PR Sportmanagement BV als (voetbal)makelaars aan de gang gaan. Petertje zelf denkt wel dat deze carrière switch voor veel mensen als een verrassing zal komen, maar dat denk ik van niet. De wereld van voetbal is namelijk zo rot als maar kan en doordrenkt van crimineel handelen. Er gaat groot S. grof geld om wanneer het aankomt op transfers en transferrechten en kijkende naar de vele jeugdspelers die van club veranderen is er bijna sprake van kinderhandel. Maar ach, zolang zijn cliënten maar goed naar Peter blijven kijken en hem volgen in wat hij zegt en doet, hebben ze natuurlijk altijd een alibi. Het is dus nu de vraag bij wie Peter en consorten een tv-contract zullen tekenen, want die kan straks gezellig op de zondagavond gaan vertellen over zijn cliënten, hun wurgcontracten en het grote geld dat van de ene club naar de andere wordt overgemaakt. Ze zullen gaan vertellen over transfers die ze geregeld hebben voor een cliënt naar een mooie buitenlandse club en ja dat die club dan toevallig net eigendom is van een rijke malafide Rus of Aziaat nemen ze dan maar op de koop toe. Ze zullen zeggen dat ze het beste voor hebben met hun cliënten en ze natuurlijk altijd adviseren om niet voor het grote geld te gaan, maar juist voor de sportieve uitdaging. Natuurlijk is die sportieve uitdaging toevallig gekoppeld aan een absurd hoog salaris en niet te vergeten miljoenen vergoeding voor Peter R S. CO. Aangezien Petertje in de waan leeft dat ze tot in verre oorden zijn naam eerder dan die van Cruijff, Van Basten Bergkamp in verband brengen met Ajax is het denk ik voor genoemde club niet onbelangrijk om deze man per direct een stadionverbod op te leggen en toegang te ontzeggen tot de Toekomst. Waar De Vries namelijk opduikt is dat enkel voor eigen belang en niet in het belang van de sporter en/of club. Het liefst hoort hij zichzelf, ziet hij zichzelf en verrijkt hij zichzelf, dus Ajax behoed je spelers voor de komst van deze man. Misschien is het ook een optie om Steve Brown aan te stellen in de functie van hoofdbeveiliger bij de club, daar hij wel raad weet met types als die gladde De Vries. Oh en meneer Keizer wat bent U ongelofelijk diep gezonken om met deze man, die enkel en alleen uit is op een hoge functie bij Ons Aller Ajax, in zee te gaan. Geniet toch gewoon van Uw oude dag, kom op wedstrijddagen naar de Arena, geef desnoods af en toe in de media Uw mening over het reilen zeilen bij de club en laat het daarbij. Die vieze, schemerige wereld van de voetbalmakelaars zal U niet gelukkiger maken, waarschijnlijk alleen de bankrekening rooskleuriger, al is dat wel met zeer duister geld. De Meersche Helden 2013 - 2014 Pagina 4

Fanzine De Meersche Helden (vanaf 2008) | 2014 | | pagina 5