pPQ|^|( lage o,f.mieüwe Joa^JlfriAol Bui® rniÊS 1 Haagse Jood W'T/^'y imaiafi! is ^bait ik hier in een plaats waar je toch hoopt dat er nooit een eredivisie club uit zal komen. Tuurlijk valt er genoeg te doen hier in het zuiden. Ze hebben er grotten, een half verrot kasteel, thermische baden en de CAUBERG. Tsja, de Caubergiedere wielrenner heeft er nachtmerrie's over. Welgeteld anderhalve kilometer lang klimmen met een stijgingspercentage van gemiddeld 8%. Fuck you Col de Calibier, Mont Ventoux lachertje Alpe d'Huez.... who are youwho are you Wij hebben de Cauberg. Even serieus nu Ik zit in een hotel in Valkenburg om 3 uur 's nachts te kijken naar een sport die Football heet. Een complete verneuking van de naam want ze maken ongeveer 6000 keer hands tijdens de wedstrijd. De bal is niet eens rond, en dan hebben ze nog eens helm op en bescherming in hun pak. Het lijken net allemaal dikke padden. Over dikke padden gesproken.... het ziet er naar uit dat Koeman een keer het einde van z'n contract gaat halen. Echt verwonderlijk is dat natuurlijk ook niet. Want die club waar hij nu zit was eigenlijk op sterven na dood dus dieper zinken kon hij eigenlijk niet. Toch had ik stiekum wel gehoopt dat hij het laatste zetje zou geven. Maar opnieuw gaat sneeuwvlokjenou ja zeg maar gewoon sneeuwvlok of misschien nog beter dikke sneeuwbal, weer geen titel halen. Want ondanks dat die dikke graftak geen analist wil zijn als Ajax speelt is dat nog altijd de enige club waar die een landstitel mee heeft gehaald. Die titel van die boeren tel ik niet eens meer want ook die hebben wij hem in de schoot geworpen. Nee, voor die dikke sneeuwpop is er alleen nog een rol weg gelegd in de reclame wereld, denk ik. Toch moet Hak ook het meest stompzinnige beleid hebben. Hoe kun je nu zo'n volgevreten papzak voor je 'gezonde' producten gebruiken. Dan word je echt niet meer serieus genomen. Nog even en dan gaan we de kapitein van de Costa Concordia inzetten om cruise reizen te verkopen. Nee... blij dat wij een normale trainer hebben. Terwijl die dikke kakkerlak zijn spelers alleen maar slechter lijkt te maken doet onze Frank het omgekeerde. Met een kleine uitzondering dan, want Ricardo van Rhijn schijnt bijna elke wedstrijd te willen laten zien dat ie nog slechter kan presteren dan de wedstrijd ervoor. Ik zie een patroon met de vorige speler op die positie. Gelukkig sta ik daarin niet alleen. Laten we dus maar hopen op het 'Daley Blind effect'. Het mooie is dat ze onder de grote rivieren in carnaval land, om precies te zijn in la ville lumière, ook geprobeerd hebben een kopie van Frank neer te zetten. Alleen daar is het een 'jonge' trainer die verslaafd lijkt en totaal geen uitstraling heeft. En het dan nog onbegrijpelijk vinden dat het voetbal er net zo verrot uitziet als de man die aan het roer staat. Je moet werkelijk waar een intense masochist zijn als je elke week weer naar het stadion gaat om die lampjes te zien spelen. Aan de andere kant Studio Sport is nu een stuk langer vermakelijk. Zette ik em vroeger uit als Ajax was geweest, kijk ik nu erg graag hoe de club met het foute budget weer eens weggespeeld wordt door RKC. Ik kan alleen maar kwaad zijn eigenlijk dat Ajax maar met 1-0 heeft gewonnen een paar weken geleden. Wij Ajax supporters zijn natuurlijk ook erg kritisch en ik begrijp dat als supporter van de kakkerlakken of de boeren je al gauw tevreden bent, een kinderhand is immers gauw gevuld. Wat ik niet begrijp is dat je als supporter van AC Milan met droge ogen kunt beweren dat Milan beter was in onze uitwedstrijd. Heb ik een andere wedstrijd zitten kijken of zo? Als je Italiaans voetbal kijkt moet je volgens mij sowieso een hekel hebben aan voetbal. Een stadionverbod in Italië zou moeten zijn verplicht elke wedstrijd kijken. Geloof mij, dat is pas een straf. Geef mij dan maar lekker ons aller Ajax. Onder leiding van Koning Frank spelen wij gewoon ons spelletje. Tuurlijk gaat het niet altijd perfect maar we spelen wel altijd zoals wij het willen. Aanvallen en om te winnen, of het nu tegen RKC is, tegen Milan of tegen Barcelona. En alleen al daaromWZAWZDB. Op naar nummer 33. Pagina 33 De Meersche Helden 2013 - 2014

Fanzine De Meersche Helden (vanaf 2008) | 2014 | | pagina 34