3st presenteerden de zichzelf nuttig willen e voorgedragen bestuursleden Ric en Joost zichzelf en gaven zij aan waar zij zichzelf nuttig willen en kunnen maken. Ric en Joost zijn voor velen een bekend gezicht op de F-Side waar zij zich actief inzetten voor meer sfeer. Daarnaast schrijven ze artikelen voor www.f-side.nl. Sander gaf in zijn presentatie aan dat extra kunde en daadkracht zeer welkom is omdat wij als bestuur en meewerkend leden alles (onbetaald) in onze vrije tijd doen en dit veel druk legt op ons naast ons werk en privé-leven. Joost en Ric werden zonder tegenstem gekozen tot nieuwe bestuursleden en het reeds zittende bestuur blijft actief. f erslag algemene leden vergadering: Op 17 december jl. vond in het Supportershome de jaarlijkse Algemene Leden Vergadering (ALV) van de AFCA Supportersclub plaats. Onder het toeziend oog van o.a. erelid Ronald Pieloor, oud bestuursleden als Erwin, Henk en Patrick, Hoofdsteward Theo en diverse andere geïnteresseerden werd er teruggeblikt naar 2013 en vooruit gekeken naar 2014. Terugblik 2013: Advies bij tot stand komen prijzen seizoenkaarten en passe-partouts CL 2013-2014 Voorstel tot aanpassing Voetbalwet Plan van Aanpak uitsupporters Klassieker Deelname in de Ajax Supporters Delegatie (ASD) Bijdrage aan Memorial Toernooi Betrokken bij Supportershome Steun aan Only Friends (MVO) Communicatie via website, Twitter, Facebook kan beter Bijdrage aan sfeeracties en vuurwerk Para Overleg met directie Ajax, burgemeester en vooroverleg belangrijke uitwedstrijden Vooruitblik 2014: Focus blijft op doelstellingen Taakverdeling nieuw bestuur Campagne voor terugkeer Klassieke logo in samenwerking met diverse groeperingen Meer leden meer invloed Gesprekspartner directie en instanties Deelname ASD-overleg Meer en beter communiceren via alle (social) media Organiseren Thema-avond Normalisatie in en rondom stadion bij wedstrijd (prijzen|vervoer|aantal kaarten|sfeer) Overige activiteiten Pagina 25 De Meersche Helden 2013 - 2014

Fanzine De Meersche Helden (vanaf 2008) | 2014 | | pagina 26