Zondagavond uurtje over NUA Zondagavond rond 22.15 uur vroeg de schrijver van dit stukje zich wekelijks af, zal ik wel of zal ik niet? Met wel of niet wordt hier bedoeld of er wel of niet gekeken wordt naar het programma Studio Voetbal. Je weet wel het programma met: seniele Jan, de witte Chinees, lampie waterreus, Kakkie pierre, Ronald de Boer (niet meer van die rare uitspraken over baantjes bij 010 en p$v alsjeblieft) en hyperactieve Cc. Deze mannen vullen (vervuilen) wekelijks onder de slappe leiding van zonnebank Jack (ik mag wel roken in de Arena van Gelder een uur de publieke omroep. Na de opmerking enkele weken waarin Jack het had over het theaterpubliek dat Ajax heeft weet ik het zeker, ik kijk nooit meer. Het was de zoveelste bevestiging dat er ondeskundige mensen aan tafel zitten die niet op de hoogte zijn van de werkelijkheid. Met zijn opmerking gaat Jack namelijk wederom voorbij aan Vak410 dat al jarenlang zorgt voor een prima sfeer in de Arena. Het feit dat Zuid 1 de laatste jaren zowel vocaal als met diverse grootse sfeeracties oude tijden doet herleven. En ook de sfeeracties waarmee de NUA visueel maar zeker ook vocaal probeert de sfeer op Noord verder te verbeteren. Deze supporters zijn naar onze mening wekelijks (ook een grote groep NUA Sympathisanten bezoekt de uitwedstrijden) een goede steun in de rug van ons aller Ajax. Het feit dat Jack zijn anti-Ajax verhalen blijft herhalen is voor ons alleen maar meer motivatie cm verder te bouwen aan ons doel: meer sfeer op Noord. "Jack slaap jij maar lekker verder, wij weten beter: Wij zijn Ajax, Wij zijn de Beste!!!!" Symphatisant werden van de NUA? Wil jij achter de schermen dan wel op de wedstrijdagen meehelpen aan het verder uitbreiden van de sfeer op Noord 2e ring? Check dan www.northup.nl en meld je aan als symphatisant. Op de site vind je verder diverse fotoverslagen en een forum waar je met je medesupporters kunt discussieren over verschillende onderwerpen. Pagina 7 De Meersche Helden 2Q13 - 2014

Fanzine De Meersche Helden (vanaf 2008) | 2013 | | pagina 8