Zaadlozende wedstrijden. Pepperom ^et een stel mannen bij elkaar in de kroeg, op het werk of in een voetbalstadion en gegarandeerd dat het op een gegeven moment over vrouwen, seks en seks met vrouwen gaat. Heerlijk toch en ook oh zo gezond om even lekker met je maten over seks S. vrouwen te praten. Toch is er ook een bepaalde groep mannen die tijdens bepaalde voetbalwedstrijden last krijgen van oversekste gedachten en dit ook zonder enige gene met een ieder willen delen. Het zijn dan vooral voetbal supporters die een voorkeur hebben voor een bepaalde speler en om wat voor reden dan ook bij ieder balcontact van de betreffende speler spontaan een harde plasser krijgen. Laatst was het zo erg dat er zelfs in ons nuchtere Nederland een tweekamp aan stijve plassers ontstond en dit nog net niet ontaarde in een waar swaffelgevecht tussen deze 2 uiterst geile supporters groeperingen. Kamp 1 was het uiterst opgewonden Zlatan kamp en kamp 2 bestond uit supporters die een warme kriebel kregen bij het zien van Ronaldo. Dit gebeurde dus in Nederland alwaar we geen enkele band hebben met Zweden of Portugal en beide spelers ook niet (meer) voor een Nederlandse club uitkomen, maar toch zorgden zij voor de nodige opgewonden standjes. Een zelfde situatie zie ik regelmatig voorbij komen als Lionel Messi de bal krijgt en zijn zinnen heeft gezet op een gang richting het doel van de tegenstander. Om je heen hoor je dan opeens zowel de commentator van dienst als supporters roepen; "Oooooohh jaaaaaa Messiiiiii" of "jaaaaaaaaaaaaaa wat een heerlijke voetballer is die Messiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii toch oooooohhh" en dan doe ik wijselijk toch maar een paar stappen terug. werken was en dat enkel omdat iemand anders iets leuks kan doen met een bal. Ik durf dan ook best toe te geven dat ik enige angst koester tegenover dit soort supporters, want ook ik heb ze om mij heen gehad toen ik aanwezig was bij een topwedstrijd en zij waren dan vaak ook nog in de meerderheid. Ik keek naar het spel en vond dit dan goed of niet goed, maar om mij heen vergreep de een zich gewoon aan de ander om te vieren dat hun held weer een prachtige actie had gemaakt. Onder luid gejoel werkten zij zichzelf naar een ultiem hoogtepunt en stond je te dicht in de buurt, dan mocht je blij zijn als je er zonder kleerscheuren vanaf kwam. 26-11-13 speelde Ajax thuis tegen Barcelona en wat de uitkomst daarvan ook is geweest, ik kan U wel melden dat U de gelukkige bezoeker a toeschouwer bent geweest van een Barca zonder Messi en dat zoiets stiekem een groter genot is geweest dan een wedstrijd met. Mocht Ajax alsnog verder komen in de CL wees dan op U hoede, want er bestaat altijd een mogelijkheid dat wij dan zowel Zlatan als Ronaldo nog een keer tegenkomen, iets dat mogelijk kan ontaarden in 1 groot oversekst tafereel. U bent gewaarschuwd. laren geleden als enesiéjgo oegD'ohhhh Maradonna under schaamte gewoon naar een hoogtepunt aan 't Een oom van mij had dit soort trekjes ooi weer aan een onnavolgbare actie begon. Je had af en toe het idee dat de beste rri De Meersche Helden 2013 - 2014 Pagina 4

Fanzine De Meersche Helden (vanaf 2008) | 2013 | | pagina 5