T 'v/ORDT HOO\ T WAT (%.f) Fischer komt er weer aan, scoorde in de laatste twee competitie wedstrijden en krijgt mede daardooij vertrouwen. Vlij is er nog niet maar wat een verrijking zal dat voor Ajax zijn als hij zijn talenten weer optimaal kan laBi zien. *4 Boilesen en de andere Vikingen doen het de laatste tijd ook steeds beter of gewoon goed. I We hebben er de laatste drie jaar nog nooit zo goed voor gestaan begfl december, wat zou het toch mooi zijn als we mat Pasen kampioen kunnen zijn. Lekker ontspannen de zomer in. Vroeger had je op televisie Wicky, wij hebben tegenwoordig onfl eigen Vikingen. En nu het seizoen bijna halverwege is kunnen we zeggen dat ieAreen bijna weer zijn vorm teru Aeeft. Vaak is er al gezegd Ajax kan geen half 1 wedstrijden kan spelen, het zou te vroeg zijn voor onze jonge jongens. En An hebben we het nog niet eens over de suppofters, Roda uit om half 1 pffffffffff wij moeten er niet aan denken. Maaf vorige week moest Ajax naar Den Haag en speelde om half 1 daarbij kwam Ag bij dat het daags na een Champions League wedstrijd was. Maar het werd een makkie, er wordlneteen geroepen Ajax is uit het dalletjenn is stabiel. Wij hopen maar dat helzo is en dat Ajax het vandaag maar zeker aanstaande woensdag laat zien. Want ondanks dat de verkoop voor de kaarten Milan uit in het begin heel stroef begon is er zeker na de wedstrijd tegen Barca een kleine run op de kaarten geweest, en steunen toch 2500 supporters hun Aller Ajax in en tegen Milan. O

Fanzine De Meersche Helden (vanaf 2008) | 2013 | | pagina 35