Volej©iïn© _m|i doet het pijn? Pepperoni O aar zit je dan op de bank. In de week dat je biografie gepresenteerd werd. Te kijken naar een stelletje kneuzen dat niet om half één 's ochtends kan voetballen en blijkbaar ook niet om 20:45 uur op een zaterdagavond. Je zat daar op de bank met een blik in de ogen die onvermogen uitstraalde en volgens mij had je het liefst je kicksen aangetrokken en die jochies laten zien hoe je met een prachtig geplaatst stifje de keeper kan verschalken. Het liefst zou je willen laten zien hoe je met de rug naar het doel de bal met de ene voet kan aannemen om hem daarna in de draai mee te nemen, intussen de verdediger je hielen kan laten zien en de bal dan met een prachtig diagonaal schot in de kruising kan plaatsen. Je bent nooit een man van veel woorden geweest maar wanneer je het huidige Ajax ziet voetballen moeten woorden toch regelmatig te kort schieten, want het is tikkie breed en tikkie terug. Heb je ooit wel eens aan Frank gevraagd of hij in zijn hele carrière zoveel ballen terug heeft gekregen vanuit het middenveld? Al langere tijd heeft Ajax een spitsenprobleem maar daarnaast ook het probleem dat de wl aanwezige spits amper de bal krijgt. Het moet jou als aanvaller toch een doorn in het oog zijn en pijn doen in het rood witte hart? Want als de bal eindelijk in de buurt van de 16 komt zien ze geen uitweg meer, behalve dan door de bal weer helemaal terug naar de keeper te brengen. Er word dit seizoen voor de zoveelste keer gesproken over een Ajax in opbouw maar dat zal het volgend seizoen en het daarop volgende ook weer het geval zijn. De besten vertrekken en de jeugd of eventueel het B-garnituur op de transfermarkt moet het gat opvullen. Tegen Twente moesten jullie als technische staf een aantal veranderingen doorvoeren in verband met blessures van diverse basiskrachten. Dan is het begrijpelijk dat niet de sterkste formatie in het veld stond maar zij die er wel stonden hadden weinig zin om een ieder te overtuigen van hun talent. Het ergste van het zaterdagavondje Twente -Ajax waren trouwens de reacties achteraf. Reacties waarin zowel de trainer als de spelers aangaven niet ontevreden te zijn met het behaalde resultaat en De Boer zelfs durfde te beweren dat ze de wedstrijd gecontroleerd hadden. Nu kan het misschien aan mij liggen maar als Twente iets scherper was geweest in de 16, dan waren jullie volgens mij de rust ingegaan met minimaal drie goals tegen en was Ajax nooit meer terug in de wedstrijd gekomen. Had Ajax de wedstrijd verloren dan zou ik "beste Dennis" toch het meeste met jou te doen hebben gehad. Want het is moeilijk te verwoorden hoe je goed moet voetballen. Je moet het namelijk gewoon in je hebben. Misschien moeten ze je biografie maar eens lezen en dan dus niet alleen plaatjes kijken. Ik snap wel dat je over niet al te lange tijd weer richting Londen wil, want het niveau op de Nederlandse velden moetje toch vooral pijn en verdriet bezorgen. Sterkte Dennis. De Meersche Helden 2013 - 2014 Pagina 4

Fanzine De Meersche Helden (vanaf 2008) | 2013 | | pagina 5