de Redactie e zijn het zat na de slechte verkoop van het laatste fanzine, we hebben geprobeerd om alles op een nette manier op te lossen maar het stadsdeel zuidoost heeft tot nu toe ons niet geholpen. Ze houden ons al meer dan een jaar aan het lijntje en komen steeds met dezelfde argumenten om ons eigenlijk tegen te werken. Wij zouden niet genoeg doen om andere oplossingen te vinden voor de verkoop van het fanzine, BULLSHIT. Wij hebben alle mogelijkheden bekeken om het fanzine aan de man te brengen, onze conclusie is dat er eigenlijk maar een mogelijkheid is en dat is verkopen rondom de Arena maar dat wil het stadsdeel dus niet. Dhr Emile Jaensch en consorten geven totaal geen medewerking, sterker nog ze beloven veel maar als puntje bij paaltje komt geven ze niet thuis, zijn ons vergeten of komen met argumenten die we al lang weten. Nu is de tijd gekomen om het anders te gaan aanpakken, we houden jullie op de hoogte via social media hoe we dit probleem gaan aanpakken. Vandaag staat de wedstrijd tegen Vitesse op het programma, het zal lastig worden maar wij gaan er gewoon vanuit dat de drie punten in Amsterdam blijven. Waar het in de Champions League niet echt goed gaat staan we ondanks het niet altijd goede spel er in de competitie nog goed voor. Dit komt mede omdat de andere clubs ook regelmatig punten laten liggen. Het kan bij ons Aller Ajax alleen maar beter gaan en wij gaan ervan uit dat gewoon gaat gebeuren, Frank krijgt zijn elftal wel weer op de rails. Wij gaan er nog steeds vanuit dat we in mei 2014 met de schaal op het Leidseplein staan. De Meersche Helden had wederom een busreis georganiseerd, dit keer gingen we met twee bussen richting Glasgow. Weken werd er naar uit gekeken en ondanks het slechte resultaat werd het een reis om nooit meer te vergeten. We hebben weer van alles meegemaakt, meer daarover verder op in het fanzine. Wij organiseren ook een busreis naar Milaan, deze is te vinden in onze webshop. Wil je mee, boek dan nu want vol vol. Aankomende woensdag staat ons weer een heet avondje te wachten, Celtic komt op visite en die komen maar een ding doen en dat is ons drie punten brengen. Frank de Boer zei het al in Glasgow, dan word alles rechtgezet. Het stadion is totaal uitverkocht, dus de ideale gelegenheid om massaal achter ons team te gaan staan. De schotten moeten als ze het veld betreden weten dat ze hier niks hebben te zoeken, ook hun fans die massaal mee zullen komen moeten meteen het gevoel hebben dat ze voor niks naar Amsterdam zijn gekomen en beter in een koffie shop hadden kunnen gaan zitten. WIJ ZIJN AJAX WIJ ZIJN DE BESTE. De Meersche Helden 2013 - 2014

Fanzine De Meersche Helden (vanaf 2008) | 2013 | | pagina 3